Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a külső! De mennyire?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a külső! De mennyire? Az összes lány miért ezt mondja, hogy soha nem tudnék járni olyan pasival aki igénytelen, kövér, fogatlan, akitől undorodik a csaj?

Figyelt kérdés
De ugye ott van asok ápol, nem jóképű, de nem is ronda, igényes, jól öltöző pasi. Mégis a legtöbbnek nincs barátnője. Akkor tényleg csak az nem jön szóba a lányoknál, akitől undorodnak, vagy ha kritikusabban fogalmazunk, akkor az sem jön szóba náluk, aki nem helyes, de igényes, rendes? Mert azt látom, hogy csak az jön szóba, aki külsőre tökéletes, legtöbb ismerős hölgy is oda-vissza van érte, akitől manjdnem minden lány olvadozik. Mert van különbség az olyan pasik között, akik igényesek, átlagosan, és az olyanok között akik igénytelenek, semmirekellőek, kövérek, gusztustalanok. Mégis azt látni, hogy egyik kategória sem igazán nyerő, csak az, aki ezen felül áll főleg külsőre, duma tekintetében, nem mellesleg anyagilag sem egy utolsó alak.
2013. jan. 22. 16:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/205 anonim ***** válasza:
7%
Nagyjából jól látod a helyzetet, a nőket csak a pénz és a helyesség hozza izgalomba. A többiekkel nem foglalkoznak.
2013. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/205 anonim ***** válasza:
96%

Nálam az jön be ha nem jut el odáig, hogy ilyen hülyeségeket gondoljon, kérdezzen, rosszul következtessen.


21/N

2013. jan. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/205 anonim ***** válasza:
94%

erősebb kutya b.ik

ez a természet rendje, a jó külső, jó génállományt jelent, még ha nem is apát keresnek a leendő gyermeküknek, akkor is az ösztöneik vezérlik a nőket, aki jól keres, az tud gondoskodni az utódokról. De ez fordítva is igaz, a nagy mellel jól tudja táplálni az utódokat, és a kerek fenék , szép bőr, szabályos, szimmetrikus arc azt sugallja, hogy az illető jó génállománnyal bír, és egészséges utódokat fog a világra hozni. ez a természetes kiválasztódás.

2013. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/205 anonim ***** válasza:
81%

az azért más h fogatlan büdös koszos szakadt ilyesmi az igénytelenség.


Az más ha nem tetszik nekik mint általánosan a külső h jóképű e.

2013. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/205 A kérdező kommentje:

Valaki ezt írta.


Hazugság numéro 2: "A szépség szubjektív"


Hányszor hallottuk, hogy: "Azért, mert nekem nem jössz be, más lánynak biztos bejössz...."


Lószart, mama!


Először Leonardo da Vinci kezdett el foglalkozni ezzel a kamu dumával, ennek hatására alkotta meg a Vitruviai embert. Csak szegénykém kályha volt, így nem tudta, hogy a nőknek elsősorban az arc számít, nem a test, de lényegében az arcon is teljesünie kell jónéhány matematikai arányosságnak ahhoz, hogy szép legyen. Itt elsősorban a Fibonacci-sorozatra és az aranymetszés arányára gondolok. De egyébként alap, hogy a vertikális tengelye mentén szimmetrikusnak kell lennie.


Amúgy ezt már kitalálták az USA-ban Darwin Dating néven, ott vannak a követelmények, amik a regisztrációhoz kellenek. Egyébként tényleg, azoknak a feltételeknek a férfiak kb. 20%-a felel meg, tehát igazolódik a statisztika, miszerint a nők a férfiak 80%-át rondának tartja.


Nálunk az ellenkezőjét találták ki: rondarandi.hu


Hazugság numéro 3: "Jaj, nekem volt már csúnya pasim, tökre szerettem, mert olyan szép volt a belseje, meg annyira okos volt stb."


Bár ez inkább féligazság. Lássuk be, Kedves Ferenc sem egy szépség, aztán pár modell megfordult az ágyában, ugye? Holott az arca és az aranymetszés nem nagyon ismerik egymást. Inkább egy hőlégballonhoz áll közelebb arányait tekintve.


Itt álljunk meg egy pillanatra, a kulcsszó az "okos". Illetve még egy kulcsszó, az "intelligens". Nekem több nőismerősöm van, mint férfi (emiatt vagyok otthon a témában), eme két tulajdonságot rám csak férfi ismerős mondta, holott magamat is annak tartom, hiszen már első osztályban is feltűnt, hogy úristen, ezek nem tudnak olvasni, és még húszig sem tudnak elszámolni. Aztán anyukám elmesélte, hogy igen, ennyi idősen kell ezeket a dolgokat megtanulni, nem 3 évesen, mint nekem. Egyedül az írás volt furcsa, mert újságokból, meg a TV-ből tanultam meg a betűket, így csak a nyomtatott betűket ismertem, furcsa volt a folyóírás. Nehezen is tértem át folyóírásra. Ha kézzel írok, ma is nyomtatott betűkkel nyomatom, nem idegződött be a folyóírás.


Na, vége a mesének, visszatérünk a női lélek sötét foltjaihoz, vagyis, mit jelent a nőknél az "okos" és az "intelligens". Levezetem: okos -> jó végzettsége van -> jó állása/vállalkozása van -> van zseton bőven -> Mazerati. Tehát elérkeztünk a másik csapdához, uraim, vagyis hogy miért vannak "négykézben" (kamionos szleng) a modellek a lufifejű Kedves Ferenc ágyában.


Kicsit módosítsunk a felálláson, tételezzük fel, hogy a csúnya pasink szegény is, és elhangzik a "jaj, nekem már volt csúnya pasim...." kezdetű monológ. Nem mondják rá, hogy okos, még ha az is, inkább "jószívű, aranyos". Igen ám, de arról nem szól a fáma, hogy tartott-e ez egy hétnél tovább. Ugyanis amikor meglátták a barátnők, megkérdezték, hogy ő most tkp. az Alien vagy a Predator-e. Aztán ezt követően már nem volt érdekes. Aztán meg lehet a nőtől kérdezni, hogy esküvői fotó jeszty? Aztán jön a hebegés-habogás össze-vissza.


Illetve volt olyan is itt az oldalon, hogy benyögi a csaj, hogy "engem kifejezetten taszít a sportos test", és még abban a mondatában kikottyintja, hogy a barátja kemény küzdősportot űz, ráadásul 120+ kilós súlycsoportban. XD


Tehát valaki füllent, nagyot.

2013. jan. 22. 17:08
 6/205 anonim ***** válasza:
17%
előzőnek: eszetlen evolúciós maszlag.
2013. jan. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/205 anonim ***** válasza:
97%
Kérdező, azért nem kellesz senkinek, mert ilyen baromságokon agyalsz.
2013. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/205 A kérdező kommentje:
Meg ha csak az nem tetszik, aki igénytelen, büdös, lestrapált ruhákban jár, rossz modor stb, akkor miért látni folyton azt, hogy rendes, okos (két szó után rá leeht jönni sokszor), jól öltözik, átlagos, test arc stb. mégis ha odamegy a lányhoz illdelmesen és mégis lapát rögtön a dolog vége? Utána meg ugyanahhoz a lányhoz odamegy adizsiben a magas, szőke herceg, aki jól dumál, de egyszerű, mint egy egysejtű és mégis 5 perc utűn már nyalják egymást és a buli végén megy a betolomneked bébi az ágyban. Aztán utána még néhány hét jó nagy hegesztés és járás után esik le minden lánynak, milyen egyszerű is a pasi. A rendes pasi pedig, aki majdnem mindenben jobb ettől a típustól, mégserm jut el egy lánynál a szexig sem, marad barátak. A buta, jóképű meg igaz, hogy nem lesz stabil párkapcsolatban sokáig, de arra jó lesz, hogy párszor megcsinálja a lányt. Ezzel elérte a célját, a nem vonzó, de okos meg ment a levesbe.
2013. jan. 22. 17:14
 9/205 anonim ***** válasza:
19%

3 kategória


1, undoritó,kis péniszű,macis, alacsony = selejt

2, Teljes normális, mindenben átlagos de kicsit önbizalómhiányos ami érthető = sok van belőle kutyának sem kell nem hogy a lányoknak


3, Igazi alfa, agresszív,okoskodó "ki ha ő nem" típusú egyének. Neki mindent lehet,gizda,megbízhatatlan,bunkó = nől álma a nyertes!

2013. jan. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/205 anonim ***** válasza:
88%
Megint csak a rinyálás megy..
2013. jan. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!