Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdek járni valamilyen...

Ha elkezdek járni valamilyen küzdősportra/harcművészetre, akkor attól izmosodni is fogok? Miben fog megváltozni a testalkatom? Most inkább jó húsban vagyok, de nem kövér.186cm/85kg.

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Az állóképességed nagyon keményen nőni fog, az biztos. Tömeget növelni küzdősporttal/harcművészettel úgy nem fogsz, mintha csak testépítéssel foglalkoznál, de az teljesen más, más is a cél.

Tartást ad, fogsz erősödni is, biztos vagyok benne és pár kilót le fogsz dobni, hisz szerintem az is olyasmi lehet mint egy kardio edzés. De jómagam csak testépítéssel "foglalkozom", szóval ez csak egy laikus véleménye volt. :)

2012. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Fogyni, szálkásodni BIZTOS fogsz!

Az garantált. :D

2012. júl. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem testkompozíciótól függő.Én elég kövéren mentem le birkózni és fogytam sokat, de erősödtem is.Mások akik meg vékonyabban jöttek le vastagodtak és erősödtek.
2012. júl. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szálkásodni fogsz. Fogyni is, plusz kapsz jó állóképességet is. De ne azért járj harcművészeti edzésre, vagy küzdő sportolj, mert fogyni, erősödni akarsz. Arra ott a konditerem.
2012. júl. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!