Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Azt szeretnem kerdezni hogy hogy lehetnek en a legnepszerubb csaj a suliba? Az osztalyomba mar az vagyok mindenki belem van zugva, de azt akarom hogy a suliba mindenki tudja a nevem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 21:11
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Készíts egy ask.fm-et, melyre különböző "érdekes" videókat tölthetsz fel, bármiről veled kapcsolatban, ami majd botrányt fog keverni.
2013. szept. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 gabrielwright ***** válasza:
100%
Ha egyszer hülye p_csának szólítanak, ne lepődj meg.
2013. szept. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
100%

"Az osztalyomba mar az vagyok mindenki belem van zugva"


Elárulok neked egy titkot:

hazudnak.


Legjobbik esetben csak megakarnak fektetni. De nyilván neked ez is imponál.

2013. szept. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Küldj már egy képet kíváncsi vagyok .Nem rosszándékal irtam.
2013. szept. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

1.nyerj sportversenyt-pl fitnesz modellbe 1 év edzéssel lehet komoly eredményeket elérni ha jó az alap.

2.vegyél részt tehetségkutatón nagyobb blama nélkül-most indul az x faktor.

3.legyél egy híresség nője,pl valami kötsög focistáé.

2013. szept. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
100%
tényleg küldj 1 képet .kíváncsi vagyok.
2013. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg a mellvillantós válaszok a legjobb ötletek, amennyire abszurdnak tartod, mint megoldást, annyira abszurd a vágyad.


Megmondjam, miért vagy népszerű az osztályban? Mert MÁSOK annak tartanak. Mit kell tenned, hogy még népszerűbb legyél? Hogy MÁSOK akaratának eleget tegyél. Azt hiszed, ezzel majd körülötted forog a világ? Egy frászt, te fogsz a világ körül forogni, mint egy felhúzhatós táncoló baba; amíg el nem szédülsz. Akkor majd (fogyasztói társadalom lévén) szereznek helyetted egy korszerűbb babát, téged meg félredobnak, mint a szemetet. Mert így fogyasztói cikknek leszel nézve, nem emberi lénynek.

2013. szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Milyen színvonalas iskola lehet ez.Azt akarod hogy mindenki tudja a neved?Kérlek szépen van rendkívül sok tanulmányi verseny,rajzverseny(ha jól tudsz rajzolni akkor még ki is fogják állítani a suliba a rajzaidat vagy a könyvtárba),sportverseny amit akár az iskola is szervez,indulj minél több ilyen versenyen és ki lesz téve a neved a faliújságra(vagy nem tudom hogy megy ez nálatok,nálunk anno volt egy ilyen tabló amire kitették a szép eredményeket többször is elért tanulók nevét,képét)És láss csodát mindenki ismerni fog és el is fognak ismerni.De a jelenlegi helyzet szerint te max a ribizli falra vagy a szégyenfalra kerülhetsz ki.
2013. szept. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
de figyu ez mire jo? am inkabb nem valaszolnek erre a kerdesre xD
2013. szept. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Hát ezt kár volt megkérdezned tudhadtad volna hogy ez lessz.Biztos szép vagy azért vannak beléd zugva:)
2013. szept. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!