Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Azt szeretnem kerdezni hogy hogy lehetnek en a legnepszerubb csaj a suliba? Az osztalyomba mar az vagyok mindenki belem van zugva, de azt akarom hogy a suliba mindenki tudja a nevem, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2013. szept. 5. 21:11
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Szerintem álomvilágban élsz. Ez nem a Bajos csajok c. film, ahol mindenki a szőke kis libáért csorgatja a nyálát, a lányok meg olyanok akarnak lenni mint ő (mellesleg amúgy mindenki utálja), ez a való élet. Na de a lényeg. Olyan nem lesz, hogy a suliban mindenki érted csorgatja mindenét. Persze megismerhetik a neved minden osztályban, de mindenki úgysem fog ismerni, meg azzal mitől lesz jobb, ha mindenki ismer? Legalább többen tudnak kibeszélni. Szállj le a földre kiscsillag ;)
2013. szept. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 brokenbone ***** válasza:
szerintem lépj egyet hátra, és szó szerint b*szd arcon magad!
2013. szept. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!