Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Testépítő vagy szórakozó életmód?

Testépítő vagy szórakozó életmód?

Figyelt kérdés

Ne foglalkozzak vele, hogy hogy nézek ki, és élvezzem az életet, vagy inkább hagyjak fel a bulizással és nézzek ki úgy, ahogyan mindig is szerettem volna?

Már jópár éve a kettő között mozgok, de egyelőre nem tudtam összeegyeztetni. Vagy ez, vagy az. Pedig lehet, hogy van rá lehetőség, nekem nem ment. 1-1 buli után ha pár napig nem mentem edzeni, éreztem, kb 2 hetes munkát rontottam el, vagy épp ha huzamosabb ideig buliztam, az alkohol és helytelen táplálkozás miatt jött a zsír.

Szóval kinek van igaza? Drugs Bunnynak vagy Charlie Sheen-nek?:D

20F


2013. szept. 8. 22:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi értelme van annak, hogy jól nézel ki, ha közben kihagysz egy csomó bulit? Egyébként nem tudom miért ne lehetne összeegyeztetni a kettőt.
2013. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mehet a kettő együtt, lehet bulizni is, de nem kell talajrészegnek lenni.
2013. szept. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kolega,tömegelés alatt belefér 2 hetente egy laza sörözés, de piálás közben se felejts el legalább valami szemét kaját megenni.De diéta alatt FELEJTSD el a bulizást mert egy sör elkúrja az egész heti munkádat.
2013. szept. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hugh Hefnernek. Ő még most is jó kondiban van, 20 éves csajokkal az oldalán. :-)

Bulizd ki magad, és ha meguntad, irány a terem. Végül is még fiatal vagy.

2013. szept. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem csak a két véglet van.


Én nőként egyik végletet sem szeretem pasinál.

2013. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

a testépítésnek nincs értelme. pont azért amit te is írsz. nem fenntartható, ha nem teszed fel rá az életed.


olyan mozgás formát találj amit szeretsz és azt csináld rendszeresen. akkor lesz állóképességed. ez önbizalmat ad. nem leszel nagyon izmos, de egészséges, normál tested lesz. az jól karbantartható és egészséges.

2013. szept. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az a baj, h gyárilag vagy hülye....

Ahigy írták, össze lehet hozni a kettőt.

2013. szept. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Sistike82 válasza:
aranyközép...
2013. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!