Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érhetett el ilyen testfel...

Hogy érhetett el ilyen testfelépítést ilyen mozgásformákkal? Saját testsúlyos edzés, gimnasztika, crossfit, párféle erőemelő gyakorlat, jóga stb. Kivétel: gépekkel és súlyzókkal végzett, testépítő típusú edzés.

Figyelt kérdés

Ennek az embernek a mozgás, az erő, a hajlékonyság a fontos. A kinézet csak ezek mellékterméke úgymond. Hogy lehetséges ez? Ráadásul mellé paleolit diétát követ. Azért nekem( és tudom, hogy még sokan vannak így) naturál-hobbista testépítő létemre egy ilyen definiált, szálkás kinézet bőven megfelelne ekkora tömeggel. Vélemények?


Bal szél: [link]

egyéb képek: [link]


http://www.youtube.com/watch?v=aLogFAbTlDI



2013. márc. 16. 17:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Gondolom már gyerekkora óta nyomta. Azért Frank Medrano szerintem durvább.
2013. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Namost az edzés kemény a világ legjobb crossfittere rich froning 250kilót húz fel úgyhogy szerintem egy szava nem kehet a testepítőknek. Nem fontos gépekkel és sulyokkal izolálva edzeni, az izom a túlterheléstől jön. Az étrend paleolit. Ezt sem értem mi a baj egy olyan étrenddel ami tartalmazza a szervezte számára esszenciális dolgokat viszont szénhidrátokat, cukrokat nem. ( az emberi testnek nem létfeltetelei ezek a dolgok). Továbbá egy magas zsírtartalmú étrend magasabb növekedési hormon és tesztoszteron szintet eredményez mint a mai átlagember étrendje. Nem tudom mi a fel nem foghatatlan ebben...
2013. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egy kicsit elgondolkodtam a változtatáson. Ti nem?
2013. márc. 16. 17:34
 4/11 anonim ***** válasza:
Én majd fogok. De azt tudnod kell hogy ha maximalis izomtömeget szeretnél a leggyorsabban ahhoz kondizni kell. Így én majd akkor fogok ha elértem egy faszább formát mert a crossfittel lasabb.
2013. márc. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Ezek az emberek erősek. Nagyon erősek a testalkatukhoz képest. Szálkásak is, bár mivel én már ennél jóval nagyobb izomtömeggel bírok, így nem cserélnék velük. Persze én nem tudok ilyeneket csinálni... Esélyem sincs függeszkedő pozícióból kézállásba átmenni. Pláne nem ilyen gyök kettes sebességgel.

Mellesleg a hagyományos testépítéssel szerintem(!) jóval rövidebb idő alatt lehet elérni szép szálkás testet, mint az ilyen játszóteres megoldással. És, ha az ember agya egyszer átáll a méretek hajszolására akkor ...

2013. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Akkor ott kezdődik a gond!Mi a jó a méretekbe ha nem tudod rendesen használni?
2013. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Mi a jó abba hogy beleszólsz másnak mi a jó?
2013. márc. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hagyjuk már abba azt a hülyeséget, hogy a paleolit nem tartalmaz szénhidrátokat... vááá ettől mászok a falra... aki paleolit táplálkozik is fogyaszt szénhidrátokat csak nem kenyérrel, tésztával és gabonafélékkel viszik azt be... Ettől függetlenül minden kajában van szénhidrát, és ha nem viszel be eleget akkor meghalsz. Szakács vagyok, és paleolit ételekkel foglalkozom főállásban.
2013. márc. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem nem halsz meg mint mondtam az emberi test nem igényeli

[link]

Kevés gyümölcsöt zöldséget kell enni de abból amennyihez a szervezet jut az max naponta 50g és korántsem basztatja ugy az inzulinszintet mint a gabonafélék, cukrosüdítő tonnaszámra. Ennyi belefér ráadásul a gyümölcs az fruktóz, a zöldség kevés keményitő nagyrésze meg rost ami nem számít mig a gabonából meg csak keményítő jön.

2013. márc. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Linkoln ***** válasza:
89%

Genetika.

Én pl, megfogom a súlyzót, és már jön is az izom. Tekerek egyet és már szálkásodok is. Kicsit többet eszek izmosodok, kevesebbet, szálkásodok. Semmi erőfeszítéssel kb sokaknál jobb eredményt érek el. Nem tettem érte semmit, ez genetika. Neki is nyílván azért ilyen jó ennyitől.

Ha most te nehezen fejlődő típus vagy, smemi nem fog sokat változtatni rajtad könnyen.

2013. márc. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!