Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek megéri koleszosnak...

Szerintetek megéri koleszosnak lenni?

Figyelt kérdés
Aki, már tapasztalta, hogy milyen az írja le legyenszíves, nagyon szeretnék koleszos lenni, de nem tudom , hogy jól döntenék-e.

2013. szept. 14. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Főiskolán igen.
2013. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha távol laksz, koleszos legyél... ha közel laksz, akkor ne. Ennyi.
2013. szept. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Középiskola.
2013. szept. 14. 22:42
 4/6 Kakaó39 ***** válasza:
Ha jó a társaság akkor nagyon jó :) mondjunk attól ís függ milyen kolesz meg hol :) én az enyémet szeretem nagyon ;) 15L
2013. szept. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 5 percet se bírnék ki semmilyen koleszban. Anno a legjobb barátnőm koleszos volt, sokszor jártam nála, és tudom, hogy megőrülnék tőle.

Nekem szükségem van intimszférára, saját térre, ahol nyugton lehetek, esténként vagy akár nap közben is magamra maradhatok (tanulni, olvasni stb.), és nagyon nehezen viselem azt, ha mások fecsegését és locsogását kell hallgatnom éjjel-nappal.

Én koleszban már vendégként is úgy éreztem magam, mint akinek a képébe másznak. Táborokban is mindig ezt érzem. Szükségem van saját élettérre, ezért képtelen lennék elviselni a koleszt.

2013. szept. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

koleszos vagyok. ez a kolesz borzalmas: az epulet, a kaja, az emberek. most is tanulok mert maskor nem lehet mert sikitoznak itt a lanyok. ehes vagyok mert nem adnak rendes meleg kajat vacsorara, elmenni valahova minimum 15 perc gyalog-hideg van de nem csak kint, hallom ahogy suvit be a szobaba a szel, pulcsiba, zokniba vagyok es a zsebpenzem neocitranra meg rinathiol coldra es kajara megy el:)

persze vannak normalis koleszok ahol a vezetoaeg nem maganak rakja el a penzt, oda szivesen mennek :)

mert amugy jo buli az egesz de iden a tarsasag miatt (is) a kornyezet alkalmatlan :)

nekem nem eri meg. se anyagilag se lelkileg.

2013. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!