Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinttek adjam oda magam az...

Szerinttek adjam oda magam az első kövér lánynak, aki azt mondja, hogy el tudna fogadni párjaként?

Figyelt kérdés
Sajnos, túl sokszor kaptam már meg, hogy ronda vagyok, míg csak nagyon kevés lány mondta, hogy cuki, aranyos vagyok, de ez is azt jelenti csak burkoltam, hogy nem tudnak hozzám vonzódni a lányok. Így úgy tűnik kénytelen leszek odaadni magam valakinek, még, ha én így sosem leszek boldog is, utálok cuki, aranyos srác lenni!:(

2013. jún. 24. 22:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
Aki már nem hány le azzal rögtön kezdj ki. Ott még van reményugár mégha halvány is
2013. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Akire azt mondják, hogy cuki, többnyire nem egy edzett, férfias megjelenésű fiatal hím egyede a fajnak. Ez ellen tegyél és akkor nem kell egy lány életét tönkretenned azzal, hogy a társaságoddal megfosztod a szerelem lehetőségétől.
2013. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

és egész pontosan hogy képzelted ezt az odaadást?


lol

2013. jún. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az aranyoságés cukiság nem mindig rossz! De. Miért így állsz hozzá, találhatsz magadnak olyan lányt akinek te leszel a legjobb! És az,hogy enyire felszínesen gonkolkodsz, ne csodálkozz,hogy veled is felszínesek! Lehet egy "kövér" lányban találod meg később életed szerelmét még az is. Lehet! Ne legyél ilyen elhamarkodot
2013. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezután jön majd a kérdés, hogy a kövér lányoknak se kellesz, pedig ők voltak az utolsó esélyeid. Szerinted, aki kövér, annak már minden szánalmas pasi jó??? Hát, nem...
2013. jún. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Süket duma! Nem vagyok képes vonzódni kövér lányhoz, sosem vonzottak, másban képes vagyok lejjebb adni, de mondjuk arcra is jó lenne olyan, aki nem taszít, de hát tudom, hogy nincs jogom választani, igazából sokszor magasm sem értem miért tartanak sokan rondának, miért csak nagyon-de nagyon kevés lány tart cukinak, aranyosnak, helyesnek, de már belefáradtam, távkapcsolathoz nincs pénzem, így kénytelen leszek oadadni magam az első környékbeli lánynak, aki elfogadja az ezek szerint ritka rondaságomat.
2013. jún. 24. 22:25
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek akarod odaadni magadat? Ha nem vonzódsz hozzájuk? Legyen kit megdugni?
2013. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Nem cuki vagy te, hanem szánalmas.
2013. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igaz, volt kövér lány is, aki már elutasított meg kinevetett, de volt egy kövér ány, akivel részegen smároltam és nagyon bejöttem neki, csillogott a szeme, persze undorodtam a dologtól, mikor kijózanodtam, részegen azt sem láttam kivel smárolok...
2013. jún. 24. 22:29
 10/17 anonim ***** válasza:
Senkinél nem lezel jó sose. Rondának születtél fogadd el így jártál. A természet törvényei alapján ki kell halnia a génjeidnek.
2013. jún. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!