Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi az első gondolatod, amikor...

Mi az első gondolatod, amikor meglátsz egy nagyon kövér embert? Még ha szimpatikus is és jófej, akkor is arra gondolsz, hogy "milyen undorító"?

Figyelt kérdés

Például egy nagyon kövér lányt. Pl. kiáll szerepelni diákhéten, vicces szerepe van amit nagyon jól előad és nem is olyan ronda, akkor sem lesz szimpatikus?

Most fogok szerepelni 500 ember előtt és tudom, hogy nagyon jól összehozom majd a szerepemet és vicces lesz, de félek azért nem fog nekik tetszeni, mert egy kövér csaj játsza és emiatt nem is fogja érdekelni őket ez az egész... Ti hogy lennétek vele?


2013. szept. 17. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az első gondolatom, hogy "kövér", minden más a viselkedésén és a szimpátián múlik. Pl. ha egy szimpatikus lány jól előad valamit egy rendezvényen, én nem azon kattognék, hogy kövér-e vagy sem.

Nem vagyok se távolságtartóbb, se ellenségesebb kövérekkel, mint bárki mással.

2013. szept. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

hmm...kövér lány??

bbw kategória a 18 éven felüli keresőben.

az eredmény...?

rá se ránts mit írok...:)

2013. szept. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12. ? :)
2013. szept. 17. 14:15
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Általában az ugrik be egyből, hogy "dagadék".


Igen, előítéletes vagyok a kövérekkel szemben, ez van. Nem tudok rajta változtatni és nem is zavar, mert sosem mondom ki, nem bántom őket vele. Az már az én dolgom, hogy mi jár a fejemben :)

2013. szept. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmiféle különösebb gondolatom, ha nagyon kövér embert látok. Sok túlsúlyos embert ismertem, akik nagyon jó emberek voltak. A külső sajnos jobban számít, mint amennyire kellene; a legtöbb ember sajnos hajlamos az alapján ítélni.
2013. szept. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kövér emberekről mindig az jut eszembe, hogy nem fognak sokáig élni.

Ha azért kövérek, mertr nem figyelnek magukra akkor azért, má alapból betegség miatt, akkor azért.

De ebben az esetben tényleg kövérekről beszélek, nem a teltebbekről.


De minden ember a személyisége alapján ítélek meg, az előbbi mondataim, csak arra vonatkozott, hogy meglátok egy kövér embert.


A félelmed pedig felesleges, biztos, hogy nem érdekelne kevéssé az, amit előadsz, csak azért mert a testsúlyod több, mint egy átlagembernek

2013. szept. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!