Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért "kell" társaságba járni?

Miért "kell" társaságba járni?

Figyelt kérdés
Vannak barátaim de nem szeretek nagy társaságba járni, táncos-ivós eseményekre még annyira sem. Sokan felhánytorgatják nekem miért nem járok el többet, miért nem megyek ide vagy oda, türelmes ember vagyok, de néha már elszakad a cérna. Ha nekem így megfelel, akkor mások miért próbálnak beleszólni?
2013. szept. 20. 00:59
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

az ősember is eljárt vadászni ha enni akart,pedig gondolom sokszor nem volt kedve elmenni.

ha folyamatosan új nőket akarsz felcsípni,akkor oda kell menni ahová akkor mennek amikor ők is pasizni akarnak.

szórakozóhelyre.

ennyi a lényege.

2013. szept. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj. Én egyenesen irtózom a diszkóktól meg az egyéb ilyen koncertektől is, valahogy nem esik jól a nagy tömeg. Jobban szeretem azt amikor a szűk baráti körömmel beülünk inkább egy sörözőbe és meg iszunk 1-2 sört. :) Valamilyen szinten a szüleimnek köszönhetem mert soha nem engedtek el ilyen helyekre és most örülök neki, hogy nem járok ilyen helyekre.
2013. szept. 20. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Nos nem rég jöttem rá... ugyanis úgy 38 évig fogalmam sem volt, hogy miért mennek az emberek iskola/munka után bárhová, amikor mehetnének haza is valami értelmes dolgot csinálni. Azt gondoltam, hogy ezt az együtt elmenést ide-oda, ivászatot, zenét-táncot-didzsit azért csinálják a legtöbben, mert ez egy elvárás, ami voltaképpen senkinek sem jó, de mindenki csinálja, mert nem akar kilógni a sorból. Ki azért, mert csak, ki meg azért, mert ha együtt issza le magát a HÖK titkárral, vagy a főnökével, könnyebben kap kolit/fizetésemelést.


Hát az a helyzet, hogy nem volt igazam. Tényleg vannak, akik a hátuk közepére se kívánják, de a fenti okokból csinálják, viszont a legtöbben egyszerűen azért csinálják, mert élvezik. Él-ve-zik. Fel nem tudom fogni, hogy mi a sistergős ménkűt élveznek rajta, de kénytelen vagyok tudomásul venni és elfogadni, hogy egyszerűen ez jó nekik, pont olyan jó, mint nekem haza menni és áramköröket tervezni.


Szóval amikor hívnak, jót akarnak neked, mert ők meg azt nem tudják elképzelni, hogy te nem élvezed a nagy társaságos murikat. Ebben viszont benne van a megoldás is: el tudod nekik magyarázni, hogy neked ez nem okoz olyan örömet, mint nekik. Nem a társaságukkal van bajod, hanem egyszerűen nem szeretsz annyit emberek között lenni, mint mások. (Én ezt úgy szoktam megfogalmazni magammal kapcsolatban, amikor nekem szegezik, hogy de az ember társas lény, hogy persze, heti 5 órában az vagyok. A maradék 163-ban meg nem.) Ezt esetleg tudomásul tudják venni, és talán el is tudják fogadni.

2013. szept. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell.
2013. szept. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szokj hozzá, mert ezt fogják csinálni a jővőben. :) Vrlem is ez van, mindig megmondják, hogy miféle ember vagyok, hogy nem megyek a bulikba, de sosem értik meg, hogy nem akarok! :D
2013. szept. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Ment a zöld kéz! :)
2013. szept. 20. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!