Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak itt olyan lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan lányok, akik nem szeretnek társaságba járni?

Figyelt kérdés

Én úgy vagyok vele, hogy amúgy is egész héten dolgozok semmi pénzért azért, hogy egyáltalán annyi örömre legyen pénzem, hogy hétvégén megiszok pár üveg bort a barátnőmmel.

Minek járjak társaságba hülye témákról okoskodni.

Nekem fontosabb, hogy az amúgyis kevés szabadidőmet inkább kettesben töltsem a barátnőmmel, akivel az sem baj, ha sokáig csak csendben ülünk egymást átölelve.

Csak kiváncsi lennék, hogy vannak-e itt ilyen lányok, mert engem eddig mindenki ezért hagyott el, mert nem szeretek társaságba járni.

Nem arról van szó, hogy félek a középpontban lenni, csak nem tudok bekapcsolódni a beszélgetésekbe, mert nem érdekel egyszerűen. És ettől még egy lánnyal kellemesen el tudok beszélgetni, meg nem arról van szó, hogy mások uralkodni tudnának fölöttem, csak én azt szeretem, ha csend van és kábulunk.

Ennyi az én filozófiám.


2012. okt. 15. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek társaságba járni. A pár üveg bor egy hétvégére meg sok lehet. Ha ennyire nem érdekelnek a beszélgetések, mások, az másra is utal, más is lehet a dologban.
2012. okt. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretek, és nem tudom megmondani, hogy mikor voltam utoljára discoba... hm kb 4-5 éve... Max "házibuliban" voltam a barátommal, de csak szilveszterkor akkor is max 7en voltunk. De Ő se meg Én sem szeretünk bulizni vagy ehez hasonlók.


20/L

2012. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Jobban szeretek kettesben lenni a barátommal, minthogy pl. rázzam magam valahol.

Csak annyi a probléma, hogy a barátomnak meg kukac van a fenekébe, állandóan menne. (és megy is...)

De hála köztünk nincs emiatt súrlódás. :)


23/L

2012. okt. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, van. :)
2012. okt. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!