Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Legkínosabb dolog amit eddig...

Legkínosabb dolog amit eddig életedben csináltál?

Figyelt kérdés
2013. szept. 21. 15:07
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Az én barátnőm cikis helyzetét írnám le,egyik alkalommal a szexet az arcán fejeztük be.Nemsokkal utána ment busszal valahova,az anyja is ment vele a megállóba várták a buszt,ekkor az anyja mondja neki van valami a nyakadon, a rászáradt cucc volt,erre mint minden anya megnyálazta az ujját

ès elkezdte ledörzsölni a rászáradt cuccot,persze nem jött le egyből ezért újabb nyálazás,dörzsi,mígnem lejött. Mesélte otthon mikor hazajött jót nevettünk rajta :))

2013. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Házibulin kevertem a piát és a legjobb barátom lakásának szőnyegére okádtam, de jutott a székre, asztalra, ágyra is. Egy pillanat alatt jött, nem volt idő a vécére futni. Soka többé nem mehettem hozzájuk, bár nem vesztünk össze, lakáson kívül találkoztunk, elmentünk helyekre, strandra stb., csak oda nem mehettem és a párja teljesen lenézett engem örökre.

2. A másik, hogy összevesztem a párommal és veszekedtem a lépcsőházban is és összecsődült az egész ház, rendőrt akartak hívni. Volt, aki nem köszönt többet.

2013. szept. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
100%

Rossz fényviszonyok, poros szemüveg megtették a hatásukat.Egyszer ráripakodtam egy idegen emberre:

- Jössz már? Meddig totojászol?

2013. szept. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!