Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm azt mondja, hogy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm azt mondja, hogy én nem törődök vele, és nem érdekel, szerintem ez nem igaz. Szerintem ő az aki nem törődik velem?

Figyelt kérdés

a baratnom tegnap olya helyre hivott el, vagy is mondta hogy szeretne ha elmennenk amit eddig utalt, sose birtam volna elcsalogatni arra a helyre.


Erre irja, hogy elszeretne menni.

erre en: eddig ugy volt hogy nem szeretsz olyan helyre menni, hogy hogy megvaltoztt a velemenyed? de elviszlek persze, csak mond mikor szeretnel.


Erre o kapasbol, hogy en egy bunko paraszt vagyok, ezekuta o nem jon velem sehova, majd elmegy vele mas ha en ennyire leszarom ot...


Meg ha en lszarom, csak tudjam o is mar kezd engem.

Es nem erti mi a fa.szert szenved egy olyannal aki nem erdemli meg(velem).. Stb azota nem veszi fel a telefont stb.


Koztudott mindenert en vagyok a hibas szerinte, nem teszek erte semmit stb.


Hozzateszem amikor szol kapasbol indulok at hozza, talalkozni.

Mindig kerdezem mit szeretne stb...

Multkor (2hete)elvittem kulfoldre nyaralni......


Allandoan olelgetem, puszilgatom, vagy is csak akarnam mert ellok es mondja utalja ha egymas szaljan logunk..


De amikor o akarja akkor nekem engednem kell mert ha nem akkor megint csak bevagja a durcat.


Mielött bárki azt mondaná, hogy pénzéhes szerintem nem, mert mindig azt mondja őt nem lehet megvenni, (amikor ajándéko viszek)

boltba is amikor fizetni kell rámszól hogy csak a sajátom övét ne, és add pénzt hogy az övét kifizessem stb...



2013. aug. 12. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
mi a tökömnek írtok ki valamit huszonötször? hülye vagy te is meg az agyhalott barátnőd is, megérdemlitek egymást
2013. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2013. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd újra, amit írtál aztán kapj a fejedhez szépen, hogy jó ég, mit keresek én egy ilyen csaj mellett??
2013. aug. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!