Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért olyan savanyú...

Az emberek miért olyan savanyúak a tömegközlekedési eszközökön?

Figyelt kérdés
Csak bámulnak kifelé az ablakon, néznek a nagy semmibe, vagy az okostelefonjukat babrálják és nem mernek ránézni a másikára. Ha valaki felém néz és visszanézek, rögtön félrekapja a tekintetét, mintha valami bűnt követett volna el azzal hogy rámnézett. Én szeretek új emberekkel megismerkedni, szerintem felemelő érzés, amikor valki ismeretlennel sikerül beszélgetésbe elegyedni, de sajnos erre legtöbbször csak az idős emberekkel, mert az én korosztályom (25-30) nagyon bunkón viselkedik utazás közben, pedig biztosra veszem hogy a többségük valójában nem az

2013. okt. 6. 20:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
biztos nagyon szeretnek buszozni...azért ilyenek.
2013. okt. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem szeret buszozni, ráadásul többnyire munkába/suliba menet még fáradtak, hazafelé pedig már fáradtak. :)
2013. okt. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%
Ezt éveken keresztül én is figyelem, de a budapestieket kifejezetten vidámaknak látom. Zenét hallgatnak, könyveket olvasnak, ez nagyon tetszik.
2013. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam "savanyú" lenni, de nem is állok le idegenekkel beszélgetni. Minek bámulnám őket? Vagy mit kellene nézni?

Olvasok, zenét hallgatok, el vagyok foglalva a gondolataimmal (ált. fejben már a következő feladaton agyalok, dolgozom)... Okostelefonom amúgy nincsen. :)

2013. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
21%
A saját kis világukban élnek...ki tudja, félnek megismerni másokat, sz.r az életük , nincs önbizalmuk, ki tudja, ezer oka lehet...
2013. okt. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Utálok idegenekkel beszélgetni. Amúgy meg általában rohanok, és örülök, hogy pihenhetek. Igaz, én szinte mindig olvasok :D Ha meg a másikra nézel, akkor meg jön a kérdés, hogy miért bámulnak (már van ilyen kérdés)
2013. okt. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, miért lenne bunkó az, aki nem bámul idegeneket, és nem akar idegenekkel beszélgetni!?

Nem lehet, hogy pl. az ember fáradt/tele van a feje a gondolataival/ éppen van más dolga is?

Én napközben a munkám miatt rohangálok össze-vissza (bíróság, ügyfél, iroda, hivatalok... között), és olyankor már azon jár a fejem, hogy mi még a napi teendő, mit mikor és hogyan tudok elintézni, odaérek-e időre, meg hasonlók.

Nem azért utazgatok, mert épp unatkozom, és társaságot keresek!

2013. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
91%
Mert igen kevés közöttük az olyan, aki éppen Ferihegyre tart egy kéthetes Hawaii luxusnyaralásra.
2013. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
56%
Ha ismerkedni akarsz takarodj szórakozóhelyre vagy az erre alkalmas helyre , buszon UTAZNI kell.
2013. okt. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

reggel álmos vagyok, délután fáradt. én is szeretem nézni az embereket, de nem feltűnően, mert én sem szeretem, ha megbámulnak. sajnos általában olyanok szólítanak meg, akiknek vagy nincs ki minden kereke, vagy öregek, és senki sem beszélget velük stb. tehát mélyenszántó, izgalmas beszélgetést nem fog biztosítani a bkv...

szerintem sokszor én is savanyúnak nézek ki, mert pl. azon jár az agyam, hogy ma sem találkoztam azzal a valakivel, akit pedig úgy szoktam lesni, hogy hátha tudok vele beszélgetni :) aztán ezen szomorkodom hazáig, hogy mennyire tetszik, és soha nem lesz az enyém. néha még hangosan sóhajtok is. azt hiheti egy külsős, hogy magam alatt vagyok (és ez néha igaz is)

2013. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!