Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak, ha nem merek...

Mit csináljak, ha nem merek "társaságban" pisilni?

Figyelt kérdés

az iskolában csak akkor tudok pisilni, amikor teljesen egyedül vagyok az egész wc-ben. csakhogy ezt elég nehéz megoldani, mert a tanárok nem engednek ki szünetben a mosdóba, szünetekben meg tele van...

régebben írtam már ki kérdést ezzel kapcsolatban, de nem találtam meg, de ott azt írták, hogy engedjem el magam és gondoljak arra, hogy ez egyáltalán nem szégyen, mert ez létszükséglet, de így sem megy...egyszerűen csak mikor mások is ott vannak és bent vagyok a mosdófülkében, olyan érzés, mintha nem kellene pisilnem, de amikor felállok, megint érzem, hogy kell.

mit csináljak?

15/L


2013. okt. 28. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát..lehet,hogy hülyeséget írok,de nem bírod ki míg hazamégy?

Ha mondjuk nincs olyan sok órád.

(Például,tegyük fel 6 órád van,és a 4. órában "jön rád".Akkor szerintem kibírható.Vagy a 3.órától)


Persze attól is függ,hogy mennyire kell.


Nekem amúgy legtöbbször a suliban nem kell,de egyszer meg pont órán kellett,aztán kimentem.


Tökéletes megoldás amúgy erre szerintem nincs :S

Nekem általánosban volt ez,hogy frászt kaptam az ilyenektől.Bár volt,mikor megvárt 2 barátnőm,meg én is őket,úgy valahogy még elfogadhatóbb volt.

Meg akkoriban engem azért is idegesített nagyon,mert valaki kopogott (nem feltétlenül nálam,hanem általában),szóltak hogy foglalt a hely,de mégis benyitottak.Persze lehet nem hallotta az illető.De az még a rosszabb helyzet volt,mikor valaki nem is kopogott.-.-

Szerintem ritka nagy hülyeségre vall ilyet csinálni,mikor látja ,hogy zárva van az ajtó.


Amúgy,ha nagyon kellene,akkor biztos kiengedne a tanár,nem?Vagy mondj valami más indokot: nem érzed jól magad,hánynod kell,vérzik az orrod,vagy valami.

Persze ez is csak átmeneti megoldás,mert 1x-2x megcsinálod,de többször már nem jó.

2013. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: 16/L
2013. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy "regényt" írok,de még valami eszembe jutott:

Ha mondjuk betétet,tampont kell cserélned,akkor mit teszel?

Mert ugye azért is előfordulhat,hogy menni kell.

2013. okt. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

köszi a gyors választ (:

igazából minden nap 7 órám van, kivéve hétfőn, mert akkor 8 :/

amúgy igen, az engem is zavar...meg nálunk általánosban volt egy hülye liba az osztályban, aki azzal szórakozott, hogy amikor elment az egyik lány wc-re, ő a mellette lévő fülkében felállt a budi tetejére és látta, ahogy a másik lány pisilt és utána ment ki ordibálva a mosdóból, hogy -Fúúú, láttam xy-t wc-zni és így guggolt!!! meg ilyenek...talán részben emiatt se tudok pisilni :/

és amikor megvan, mivel minden nap van tesi óránk, úgy szoktam, hogy még reggel berakok egy betétet, aztán egy tampont és tesi óra után a tampont kiveszem. de mondjuk az másabb, mert az kb. fél perc, meg az nem is hallatszódik. én meg ezért nem szeretek társaságban pisilni, mert hallatszódik.

2013. okt. 28. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy pszichológiai betegség, mindenesetre ha vígasztal, nem vagy egyedül.


28F

2013. okt. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Mi az oka,hogy nem mersz pisilni? Ha attól félsz,hogy hallják,nagyon egyszerű a dolog,miközben pisilsz húzd le a W.C.-t és máris csak a vízcsobogást hallják.Egyébként pedig úgy fogd föl,hogy senki a világon nem tudja,hogy te vagy bent a wc-ben,a kutya nem foglalkozik veled.Csak egyszer kell kipróbálni aztán ha rájössz,hogy nem dőlt össze a világ azután menni fog minden rendben.
2013. okt. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

15 évesen én is így voltam csak fiúba.


Aztán most az se érdekel ha közbe beszélnek hozzám 19 éves vagyok. Majd elmúlik ez a fiatalkori "szorongás".

2013. okt. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Remélem :S
2013. okt. 28. 15:58
 9/10 anonim ***** válasza:
17 leszek ebben a hónapban. Sose pisilek a suliba. Egyszerűen nem megy, mondjuk ritkán tör rám az érzés, de ha el is megyek elmúlik. 11 év alatt jó ha 10× voltam...
2013. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

egyértelműen szerintem is pszichológiai probléma.. általános iskolában nekem ezzel nem volt gondol csak az utóbbi pár évben... akárhogy kell nem megy ha hallom hogy van valaki körülöttem

20/F

2014. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!