Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan oldódjak fel társaságba...

Hogyan oldódjak fel társaságban? Miért vagyok ilyen csendes, visszafogott?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy hiába, hogy már kb. fél éve ebben a baráti társaságban vagyok, mégis én vagyok a legcsendesebb. Vannak gondolataim, de határozatlan vagyok, inkább nem mondok semmit. Arról nem is beszélve, hogy feszült vagyok, nehezen lazulok el emberek között és irigykedve nézem azokat, akik bármennyit, bárkivel tudnak beszélni.

Mit tehetnék ez ellen?

20/L


2013. szept. 8. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pasizz be. Csak ne a tartályfejű Edwardban gondolkodj, bárki más megteszi.
2013. szept. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először rá kellene jönnöd, hogy mi az oka az önbizalomhiányodnak. Ha az okát tudod, elkezdheted megoldani:

- ducinak tartod magad? - Fogyózz, sportolj!

- nem tartod magad elég csinosnak? - Kezdj el új stílusban öltözködni, járj fodrászhoz, kozmetikushoz...

- úgy érzed, hogy nem tudsz érdekesen beszélni, hogy mások nem figyelnek oda? - Olvass többet, legyél "felkészültebb", legyenek érdekes témáid, hobbijaid...

- úgy érzed, hogy abban a bizonyos társaságban nem figyelnek rád eléggé? - keress más barátokat, járj el pl. sportolni, színházba, valami hobbi miatt... Mindegy, de emberek közé!


Ezek csak példák, a konkrét okot neked magadnak kell találni, de ilyesmikre tudok gondolni. Megoldás mindenre van, de dolgozni kell rajta, nem csak keseregni.

2013. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pagratan ***** válasza:
89%
Nekem az alkohol segít. Persze nem kell mata részegnek lenni, csak annyit kell inni, hogy feloldódj. Mondjuk néha nehéz megtartani a mértéket. :D
2013. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Hol vagy elérhető?
2013. szept. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!