Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti rászólnátok sorbanállás...

Ti rászólnátok sorbanállás közben a gyúródó emberekre akik a hasatokat nyomkodják?

Figyelt kérdés

Ma a hentesnél egy nő már a századik darabot kérette ki magának (mutogatta őket), miközben mindeniknél a hasamba nyomott egyet. Rászóltam, és még ő volt felháborodva.

27 hkm


2012. jan. 27. 13:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy rászólnék. És lehetőség szerint én is húzódnék a közeléből, amennyire csak lehet, akár 1-2 lépést is.
2012. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj vele.Neked volt igazad.Ő volt a bunkó!
2012. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, akinek szóltam, az mindig nagyon elszégyellte magát. Általában nem direkt csinálják, csak nem figyelnek, és nem veszik észre. Télikabátos időszakban meg lássuk be, nem is túl feltűnő...

Az más kérés, hogy egy "nem terhest" se kéne lökdösni egy sorban. Szerintem ez alap...

2012. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Tudod az a baj, hogy aki alapvetően nem vesz észre egy pocakos kismamát (vagy bárkit: egy tolószékest, egy bottal járót stb.), annak aztán magyarázhatsz bármit. Fel is fog háborodni, ha rászólsz, mert nem lát tovább az orránál.

Biztos rossz, ha belenyomnak a pocidba, és persze az ember ilyenkor szívesen beszólna, de a te idegeidnek is jobb lesz szerintem, ha tudomásul veszed, hogy hülyék márpedig vannak, és ezért kell saját magunknak értelmesen viselkedni másokkal, hogy ne tartozzunk a figyelmetlen/gonosz/lökdösődő/sértődékeny emberek sorába.

2012. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%

Igen én anno rászóltam. szülés előtt pár nappal történt, vékony hosszú ujjú volt rajtam, és óriási pocakom. Csak a vak nem láthatta a hasam.

Sőt amikor vadidegenek akarják megsimogatni a babám, most már kisgyerekem arra is rászólok. A koszos kezével senki ne fogdossa.

2012. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak gonosz vén banyáktól tapasztaltam ilyet... És mindegyiknek azt mondtam, hogy "ha meg tetszik kérni, szívesen odébb megyek". Azok az arckifejezések, leírhatatlanok :)))
2012. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az elsőnél én sem szóltam rá, csak a sokadiknál. Kellemetlen volt, mert pont ott nyomott, ahol a pici feje van, és féltem is. Tényleg, én is úgy vagyok vele, hogy igyekszem úgy mozogni bárhol, hogy senki intim szférájába ne másszak bele, és ezt valahol el is várom ismeretlenektől is. Elhúzódni nem nagyon volt hova, közben már a hátsó néni is dühös volt a tolongóra, mert már zavarta, hogy nem tudja eldönteni, mit akar.
2012. jan. 27. 13:54
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted hogy rászóltál. Nálunk párom és anyósom nagyon vigyáz arra hogy ne menjek olyan helyre ahol nekem jöhetnek, megüthetnek stb. Néha már elegem van abból hogy mindentől annyira óvni akarnak, de valahol megértem őket mert anyósom 6 hónapos terhes volt mikor a buszon valaki megnyomta a hasát és emiatt nem maradt meg a baba. Szóval szólj rá nyugodtan mindenkire, azzal meg ne foglalkozz hogy felháborodik.
2012. jan. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
6: nem akartam leírni amit Te igen, de tényleg gonosz vén banya volt. A hátam mögött levő is az a korosztály volt, de róla sugárzott a jóindulat.
2012. jan. 27. 13:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire nem kell parázni.

Majd ha nem az elsővel lesztek terhesek, akkor meglátjátok, hogy a néhány éves nagyobb(ak) előszeretettel rúgnak/hasalnak/könyökölnek a pocakba, persze véletlenül, de az eredmény ugyanaz. Nem lesz a babának attól semmi baja!


Itt sem arról van szó, hogy a babát kellene félteni, hanem hogy az embernek magának ez kellemetlen. És az a bizonyos "intim szféra" meg hülye módon megnövekszik has irányába. :o)


Hülyék meg mindig lesznek, mint azt már más is írta... :o)

2012. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!