Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mitől van? Tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitől van? Tényleg ennyire korlátoltak az emberek?

Figyelt kérdés
Itt most mindkét nemre értem. Miért írkálnak ilyeneket, hogy nincsenek normális pashiiiiik/csajok nem léteznek, már csak szexéhes bunkók/pénzéhes r*b*k léteznek. Én mondom, hogy igenis vannak. Attól, hogy te még nem találkoztál velük, még köztünk vannak! Lehet, hogy nem veszed észre, mert a dekoratív pashiiiin/p*cs*n legelteted a szemed aztán meg sír a szád, hogy átb*szt*k a fejed. Szóval: miért nem veszed észre a normális értékrendű embereket?

2013. nov. 23. 21:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek veled kérdező.
2013. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ezt hívják általánosításnak azért.
2013. nov. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
Ezen én is gondolkoztam nem is olyan régen, de szerencsére én csak normális emberekkel vagyok körülvéve..
2013. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Akkor ők olyanok,mint a reptoidok?:O
2013. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Intuitívcica ismerkedünk?

-Dehogy.Mar van barátom!

2013. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nincs barátom, de itt nem ismerkedek.
2013. nov. 23. 21:16
 7/22 A kérdező kommentje:
Sajnos a realitásvesztés nagymértékben fertőző. A WHO karantént tehetne az országra.
2013. nov. 23. 21:17
 8/22 anonim ***** válasza:
mert rinyázni egyszerűbb mint tenni valamit
2013. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne a szépet a jót keresd s ha meg leled örökké szeresd.
2013. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
csak a felszìnes emberek àltalànosìtanak! ès egy felszìnes embertol ne vàrdd, hogy tovàbb làsson a szilikon melleken, vagy kocka hason.... szar nekik ès meg is èrdemlik!
2013. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!