Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A közeli ismerőseim közül...

A közeli ismerőseim közül páran nagyon közönségesen viselkednek és beszélnek, ami engem rendkívül zavar, és mivel ezt látják rajtam, még rátesznek egy lapáttal. Sajnos azt nem tehetem meg, hogy nem találkozok velük. Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Kerülném őket.
2013. dec. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Abból nagy sértődés lenne.
2013. dec. 6. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk kérd meg őket nomrálisan, hogy egy fokkal több kultúrát erőltessenek magukra?
2013. dec. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már próbáltam, de nem működik.
2013. dec. 7. 14:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért baj, ha besértődnének, ha amúgy is tojnak rád és az érzéseidre? Besértődnek, nem találkoztok, kevesebb a dráma, nem kell suttyókkal mutatkoznod. Mindenkinek jobb lenne.

Én biztos, hogy megmondanám, hogy ne haragudjatok, megmondtam, mi a bajom veletek, ti továbbra is iszonyat közönségesek vagytok, nem fogom társaságban magam neveletlen emberekkel égetni, többet nem találkozom veletek, ha nem vagytok kultúrember módjára viselkedni, ágyő.

Most nem azért, nyugodtan sértsd meg őket, ha egy kérésedre az a válaszuk, hogy poénból / szívatásból / értődésből még alpáribban viselkednek, hiszen ez azt jelenti, hogy nem jelent nekik a kérésed semmit.

2013. dec. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló igazad van, már én is kezdek ott tartani, hogy a saját nyelvükön válaszolok vissza, lesz, ami lesz. A helyzet azért kényes, mert a párom rokonairól van szó.
2013. dec. 7. 17:29
 7/7 anonim ***** válasza:

ne keresd a konfliktust, jobb a békesség. ha ők ilyenek, miattad nem fognak változni, kár erre energiát pocsékolnod.


amikor alpári stílusban beszélnek, akkor engedd el a füled mellett. ha veled kezdeményeznek beszélgetést proli színvonalon, attól még nem muszáj lesüllyedni a szintjükre. válaszolj röviden, tömören, irodalmi nyelvezettel fogalmazva.

2013. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!