Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy zavar, amit csinál?

Figyelt kérdés
A nevelőfaterom nagyon undorító szokásokat csinál. Folyton szívja a fogát (cicceg, ami tudjuk azért van, mert a fogában van a kaja.....) és sokat káromkodik, ami szintén zavar. Annyira zavar már a ciccegés, hogy egy szobába nem bírok vele lenni, a TVt sem hallani. Szívesen megmondanám neki, hogy mossa már meg a fogát, ne ciccegjen, de nem vagyok bunkó. Ha mondok neki valamit, akkor halálra sértődik, kötekszik és szurkál, mint egy ovis, pedig ha mondok neki valamit, egyáltalán nem támadásként mondom neki. A kapcsolatunk iszonyú.
2013. aug. 20. 14:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez engem is nagyon kiakasztana. Megmondanám neki, akármit is gondol rólam. Szép nyugisan, de megkérném, ha hanyagolja az idegesítő szokásait, mert más is létezik ebben a családban, nem csak ő. Szerintem ez nem bunkóság, inkább az, ahogy ő viselkedik.

Ezek a dolgok egyébként engem is nagyon ki tudnak akasztani.Volt egy ismerősöm, aki folyton fokpiszkálóval a szájában beszélt, undorító volt.

Szerintem észre sem veszi, amíg nem mondod neki.

2013. aug. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Utána se fogja. Szintén rühellem a fogpiszkálóst.
2013. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs - fogpiszkálót akartam írni
2013. aug. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én sem vagyok tökéletes, de ha valami idegesíti szóljon.

Fogpiszkálózik ő is, de diszkréten. A cicegész nah azt álmomban is hallom. Anyámat persze nem idegesíti..... rendesen összerezzenek ha meghallom:D

Csak azért nem szólnék, mert már felnőtt vagyok. Sajnos nem tudok még elmenni otthonról, de tuti megkapnám, ha szólnék neki, hogy el is mehetek.

2013. aug. 20. 14:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen "dicséretes" szokások. Imádom azt is, ha valaki állandóan szipog. Én már adtam ilyen embernek tüntetőleg papírzsebkendőt. Talán Te is ajándékozhatnál egy fogkefét.:)
2013. aug. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!