Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar ha a párotok...

Titeket zavar ha a párotok nagyokat büfizik?

Figyelt kérdés
A feleségemet zavarja de szerintem ez természetes dolog és engem nem zavar ha hallják vagy én hallom másét. Azért nagy tömegben, ismeretlenek előtt legtöbbször próbálom elnyomni de család, barátok előtt kiengedem ahogy jön. Nem szeretem elnyomni mert az rossz érzés. Sajnos sokat szoktam büfögni és nagyokat amik mélyről jönnek. Nektek mi a véleményetek erről a témáról? Zavar?
2013. szept. 7. 10:37
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Férfiaktól is kérdezem.
2013. szept. 7. 10:38
 2/24 anonim ***** válasza:
95%
Shrek is megmondta,"Jobb kint,mint bent" Engem nem zavarna,családi körben meg pláne.Nem tudja az ember megszabni magának,hogy hogy jöjjön ki az a levegő.
2013. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Azért az, hogy kiengeded mindenki előtt elég primitív emberre vall.
2013. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
85%
Engem egyáltalán nem zavar, de az én párom tömegben nem büfizik. Barátok előtt sztem egyáltalán nem gáz.
2013. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem fitogtatni a dominanciámat, főleg zárt parkolóházakban :)


http://www.youtube.com/watch?v=PhioTMNACIg


Üdv,

Peter Griffin

2013. szept. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Tömegben csak akkor szoktam ha szénsavasat iszok mert ha azt visszatartom akkor kifolyik az orromon :D amúgy legtöbbször nevetni szoktak rajta.
2013. szept. 7. 10:49
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Négyszemközt semmilyen testi hangja nem zavar, de igénytelennek tartom azokat a férfiakat, akik képtelenek viselkedni társaságban. Nem fogadnám el, hogy család és barátok előtt így viselkedjen, szerencsére fel sem merül benne. Az, hogy ketten egymás között mit teszünk, más lapra tartozik. De társaságban van egy minimum szint, amit illik megütni. N29
2013. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de az én párom nem rendszeresen teszi, plusz barátok előtt azért visszafogja magát, nem járatjuk le egymást illetlen viselkedéssel.

Ha már tényleg zavaróan sokat büfögsz, akkor lehet, hogy nem ártana orvoshoz menni, meg átgondolni, hogy hol lehet a hiba pl. a táplálkozásodban.

2013. szept. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Szia Peter :D


A mi baráti körünkben elfogadott vagyis hát vannak akik szoktak, vannak akik csak nevetnek rajta (nem vagyunk disznók). Evés meg ivás után szoktam. A feleségem is szokott ám nagyokat. Csak ritkán.

2013. szept. 7. 10:53
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
szerintem illik legalább a fejet félrefordítani, és kezet a száj elé tenni családban is.
2013. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!