Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg kevés a "jó pasi"?

Tényleg kevés a "jó pasi"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 09:28
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
73%

"azt mondják a nők, h a magyar pasik 80%-a hulladék"


Ha már ilyen állításokat teszel - ami nyilvánvalóan nem igaz, és csak a szítást szolgálja - akkor jelölj meg forrásokat is. Én nő vagyok, sosem mondtam ilyet, van kb 200-250 lány/nő ismerősöm, egyiknek sincs ilyen véleménye. Szóval hacsak nem azon akarsz élvezkedni hogy mindenki elkezd itt köpködni, hanem valós tényekre alapozod az állításodat, akkor gyerünk támaszd is alá. De felesleges vitákat ne szíts itt.

2013. dec. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként a hatos válaszolónak abban a mondatában igaza van, hogy amikor egyedülálló az ember, akkor egy jó pasi se környékezi meg, amikor meg párkapcsolatban él, akkor hirtelen nagyon vonzó lesz. Ezt tapasztaltam én is. Valószínűleg azért lehet ez, mert amikor párkapcsolatban van az ember, akkor valahogy meg van nyugodva (már ha jó az a párkapcsolat, amiben épp van), elkezd kivirulni az ember attól,hogy értékelik, szépnek..stb. tartják, és ez kisugárzik.
2013. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 A kérdező kommentje:

először is félreérted a motivációm. kérdeztem, h igaz-e a 80%. (vagyis még több infót gyűjtök)


több nőtől is hallottam, és köztük az egyik legjobb barátom nőjétől is.


de nem is kell ezt hallani, mert a valóság is ezt mutatja, ugyanis a nők állandóan panaszkodnak h nincs jó pasi, csak a "nyomik" jönnek.


igaz, a 80%-ot nem igen hangoztatják, csak ha direkt rákérdezel. (az arányokra) máshogy fogalmaznak, de a lényeg ez.


forrásaim:


1 - az élet

2 - személyesen megkérdeztem nőket

3 - társkeresők tapasztalatai, megkérdezésemre válaszként (neten)

4 - itteni válaszok

2013. dec. 10. 10:29
 14/53 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem sincs ebben semmi sértő, nem szítottál vitát, csak kérdeztél.
2013. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
66%

Mondjak ezt az olyan nok:

Mai valaszbol idezve: "nekem a lila csogatyasak jonnek be"

Ismeros csaj a deszkasak a mindene, es be is bizonyitotta, olyan igenytelen gyerek, de deszkas...

Ezek utan mirol beszelunk? Lehet idealja vkinek, de ezek azert igy erosek, nekem a voros csajok nem jonnek be annyira, de volt mar bnom vori, meg most is kedvelek 1 et mert attol meg tok kedves, aranyos, igenyes szoval nem azt kene nezni h lila gatyas hu de adu asz, aztan lehet 1 hazug csalo ocska ember, persze ha ez kell hajra, meg is erdemled a sorsod :)

2013. dec. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
82%
Amugy, te gondolom maga a toketesseg vagy, h kisujjbol leirsz 3-4 m Magyar pasit, kivancsi lennek, mire vered magad?
2013. dec. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
75%
kevés. aki jó az meg ronda. nőkbe ugyanez.
2013. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
58%
Túl nagy az igényetek, vagy ezek a nyomi páwa gyerekek tetszenek, akik 20 évesen eltűnnek, mert ciki lesz már így öltözködni. Amúgy meg mi az, hogy a pasik 80%-a selejt? Ennyi erővel a nőknek is akkor, mert szinte minden 2. fiatal r.ancnak néz ki. Akkor ezek szerint a mai generáció 80%-a selejt.:D De szerintem nem így van. Nagyon sok normális csaj, és ugyanannyi normális pasi van. Ismerőseim közül rengeteg normális lány van, aki nem r.bancosan öltözik, kedves, aranyos. És nem véletlenül ők tetszenek mindenkinek. Ismerek pár plázacicát is, és a stílusuk miatt senki sem marad mellettük, érdekhaverjaik vannak, és egyszer megb.ák őket és ott hagyják. Nem véletlenül.
2013. dec. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
10:23: ez inkább fordítva igaz, a nőknek kell olyan srác akiről azt látják, hogy a többi nő vonzódik hozzá.
2013. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim válasza:

10:23 és 12:38

Majdnem mindkettőtöknek igaza van. (burkoltan nincs)

Férfiakra, nőkre egyaránt érvényes, hogy kivánatosabbnak gondolják azt, akinek van párja.

Egyszerűen azért, mert ott a bizonyiték, hogy valakinek kellett.

"Ha másnak is jó, nekem is jó lehet."

Szinglinél ez nincsen meg.

2013. dec. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!