Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek sok ilyen férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek sok ilyen férfi van vagy kevés és így egy ilyen pasi több nőt tart magának?

Figyelt kérdés

A nők nagyon sablonos pasi képpel rendelkeznek.

Szinte minden nő ilyen pasit szeretne:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


De vajon van is elég ilyen pasi és minden nő aki ilyen pasit szeretne talál is magának vagy esetleg kevés az ilyen pasi és ezért több nőt tarthat egyszerre magának


2013. okt. 2. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van ... pl.en! :)
2013. okt. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megint egy csitri... A pénzt is írd bele legközelebb, akkor legalább tudom, hogy nem fogsz hazudni az igényeidről.
2013. okt. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevés ilyen van, de akiről az a kérdés szól, abban azért benne van az is, hogy nem tart több nőt, nyilván...

Elég hosszan tudnám sorolni a barátom jó tulajdonságait, csomó lány bármit megtenne érte, hogy ilyen barátja legyen, de attól még mert nagy az érdeklődés az irányába, még nincs más lányokkal is...

Szerintem egy érett, tudatos ember (legyen az nő vagy férfi) nem folytat párhuzamosan kapcsolatokat egyszerre több emberrel, mivel tisztában van vele, hogy milyen nő/férfi kell neki, és egy olyat akar szerezni. Nem pedig több olyat, aki mellett az embernek folyton hiányérzete van...

És amúgy nagyon kevés normális pasi van sajnos, egyre kevesebb (nőkre is igaz ez). Szóval nem jut mindenkinek olyan, amilyet szeretne...

2013. okt. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Foglalt vagyok 1 életre bocsi :D Amugy szerintem aki több nőt tart az 1 gerinctelen féreg.
2013. okt. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!