Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kevés manapság az olyan...

Miért kevés manapság az olyan pasi, akivel lehetne egy jót beszélgetni vagy levelet váltani?

Figyelt kérdés

Leginkább az interneten tapasztaltam azt, hogy kevésbé vehetők rá a férfiak a beszélgetésre. Miért van ez? Nem azzal van a problémám, hogy képet kell mutatnom, hiszen nincs mit szégyellnem. Az zavar, hogy egy-két szóval válaszolnak. Nem feltétlenül filozofálni szeretnék, hanem közvetlen csevelyt. Persze ha kell, szívesen beszélek komoly témáról is.

Köszönöm a válaszokat! :-)

18l


2013. jún. 26. 23:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol találok olyat mint Te?:)
2013. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez mindkét beszélgetőpartnertől függ.Nekem egy idő után túlságosan is beunalmasodnak ezek a beszélgetések.
2013. jún. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Kérdezd meg milyen az idő privátban, és esküszöm 8 méter hosszú levelet küldök Neked, csak, hogy bebizonyítsam, még van olyan pasi, aki kettőnél több szót tud :)


19f

2013. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én pedig azt vettem észre, hogy sok lány van, aki csak néhány szóval válaszol a néha féloldalas, oldalas szövegeimre. Nagyon szeretek beszélni, ez mindig is jellemző volt rám. :-D

20/f

2013. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azért akad még néhány kivétel:)
2013. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
mert interneten hosszadalmas és viszonylag megerőltető rendes, normális választ adni. az emberek többsége nem gépel rakéta-gyorsasággal, így az, hogy megírjon egy választ több percébe is teletelik... ezért kell élőben beszélgetni! :) ahol ráadásul vallak gesztusok, van mimika és hanglejtés is, nem is beszélve a személyes jelenlét puszta tényéről
2013. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
meg nincs elírás... :)
2013. jún. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Velem cseveghetsz:-)
2013. jún. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Azért, mert kevés az ilyen nő is.

Velem lehet beszélgetni, viszont nem találok olyan nőt, akivel normálisan, normális dolgokról lehetne hosszan beszélgetni.

2013. jún. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nemtudom, rám még nemvolt panasz beszélgetés terén :)
2013. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!