Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg kevés a "jó pasi"?

Tényleg kevés a "jó pasi"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 09:28
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

"Szinglinél ez nincsen meg."


ez azért tévedés, mert rengeteg gyönyörű nő van szingliként. (gyanítom, az embertelen igényeik miatt)


akkor lenne igazad, ha csak a bányarémek lennének pár nélkül. (egyébként ez sem igaz)

2013. dec. 12. 08:34
 22/53 anonim válasza:
Csodálkozom ezen a 80% hulladék dolgon, szerintem a magyar férfiak között pont, hogy sok a nagyon jó pasi. Bár nekem sokféle külső bejön, pl egy őszülő, kicsit pocakos férfit is simán jópasinak tartok, ha szép a szeme, kellemes a hangja...
2013. dec. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim válasza:
A tizenévesekről nem tudok nyilatkozni, mert rájuk már nem igazán tudok úgy tekinteni, hogy pasi, de a 20-30-40-es korosztályban kifejezetten sok a vonzó férfi a magyaroknál. Németországban kevésbé tapasztaltam jó arányt, mikor ott dolgoztam.
2013. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim válasza:
Ezt a 80% selejt dolgot azok írják, akik képtelenek észrevenni a jó lehetőségeket. A hiba nem a kínálatban keresendő, hanem bennük. Ha valaki belül igénytelen, csak az igénytelen embereket fogja észrevenni, a "jó" pasikon/csajokon meg úgy átnéz, mintha nem is léteznének. Ez nem probléma, ilyen az ember. Pont ezért a "jó" szubjektív. Koncentrálj arra, hogy neked milyen férfira van igényed, és akkor észre fogod venni őket.
2013. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim válasza:

Van még egy olyan is, hogy az átlagosnál dumásabb/kirívóbb/extrovertált emberek ezen tulajdonságokból kifolyólag jobban "látszódnak", többet hallod, látod őket. Ha egy buliban odajön 10 srác, abból 9 menő srác, aki viszont ettől még nem feltétlenül jó pasi, és csak 1 egy "normális", szerényebb, stb. srác.

A visszahúzódóbb fajtának mindig nehezebb párt találnia, ha hasonlót szeretne maga mellé, nem azért, mert kevés van a másik nemből, hanem mert nem reklámozzák magukat, nehezebben ismerkednek, nem buliznak annyit, tehát nem "látszódnak" annyira.

2013. dec. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 kicsiZé válasza:
Inkább kevés az okos nő! D.gasd meg magad 1 'jó pasival' ha neked az kell de hogy 'normálisat' nem fogsz magadnak találni az már most biztos! Sok sikert!
2013. dec. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim válasza:

kinek mit jelent a jó pasi :)

szerintem nagyon kevés sajnos.. vagy egy hülye p***ával vannak akik nem érdemlik meg bla bla.. hasonlók ..

2013. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:
előző: ezt mondják irigységnek !!!
2013. dec. 16. 08:22
 29/53 anonim válasza:

Szerintem igen, de azért mert a legtöbb pasi csak szexet akar és hírből sem ismeri a hűséget, na meg persze az udvarlást. Erről nyilván a mai tinilányok is tehetnek, akik egy szép szóra azonnal kaphatóak bármire.

De elvétve vannak még igazi értékekkel rendelkező Férfiak és természetesen Nők is, akik mellesleg még külsőleg is rendben vannak! ;)


Egyébként vicces hogy mindenki alapból lecsajozza a kérdezőt, pedig szerintem pont fiú! :)

26/N

2013. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 Péter István50 válasza:

Barátot, barátnőt, férjet, feleséget, társat, minden emberi kapcsolatot két ember között létrejött közös érdek, a másik iránt mutatott folyamatos kompromisszum és megértés, empátia határoz meg.

Amennyiben valaki úgy érzi, hogy a kívánt társ a keresett nemek között 80 %-ban selejt, akkor egy kicsit érdemes elgondolkodnia a saját viselkedésén is, hogy az nem "selejt" 80 %-ban?

Azért van az, hogy a fenti válaszokban nagy az eltérés, mert némelyik ember elégedett a kapcsolataival, némelyik nem. Aki nem elégedset a kapcsolatival, az tartson egy kis önvizsgálatot is, hátha benne is van hiba, amit érdemes változtatni.

Végül aki nekem nem felel meg valamiért, az nem selejt, hanem esetleg máshoz illik, sőt annak maximálisan megfelel.

A párkapcsolatban levő férfiak és nők eleve kiestek a "selejt" kategóriából mert őnekik már van párjuk. A maradék pár nélküliek már eleve nem 80%-a a nemének.

2013. dec. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!