Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Tényleg kevés a "jó pasi"?

Tényleg kevés a "jó pasi"?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 09:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

"A maradék pár nélküliek már eleve nem 80%-a a nemének."



a nők úgy értik, h az ÖSSZES magyar férfi 80%-a hulladék. akár van párja, akár nincs.


soha nem azt mondják, h van azért "bőven" jó pasi, csak foglalt, v épp' még nem találta meg, hanem h akiket napi szinten lát, és/vagy közelednek feléje azok 80%-a kuka.


és ezt rengeteg nő mondta, igaz, nem ebben a formában, és nem ilyen szavakkal.


személyes tapasztalatom, h a nők számára nincs középút. végletekben gondolkodnak. aki nem tetszik nekik, az kuka. ennyi.


papolnak a belső értékekről, de csak a külsőt nézik.

2013. dec. 19. 09:03
 32/53 anonim válasza:
Ha belegondolsz kedves kérdező, akkor most Te is csak "papolsz". Ugyanis Te sem mész oda egy csúnya lányhoz hogy megismerd a belső értékeit. Mindenkinek fontos a külső is, legyen az Nő, vagy Férfi.
2013. dec. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

csak az a különbség kedves előző, h mi (férfiak) azért legalább emberszámba vesszük a csúnya nőt. nem hulladékozzuk, gázozzuk, kukázzuk le, és nem fintorgunk ha beszélni kell vele.


az igaz, h nem akar senki a neki nem vonzóval összejönni, de óriási a különbség abban, h ezt hogyan "közöljük" a nővel, és hogyan teszitek ti a nektek nem tetszővel....

2013. dec. 19. 15:46
 34/53 anonim válasza:

Kedves kérdező, kérlek szépen ne általánosíts! Én, mint Nő, nem tartom "hulladéknak" azokat a Férfiakat akik nem jönnek be nekem. Valamint amikor elutasítok egy közeledést, azt is illendően teszem.

Nyilván van olyan Nő aki ezt bunkó módon teszi, de ugyanúgy a Férfiak között is van ilyen.

Szóval nem kell csak a Nőket szidni.

Ha pedig egy Nő elutasít, akkor nem kell egyből az összeset utálni és leírni. Keresni kell olyat aki nem ilyen! :)

2013. dec. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:

Furcsa, én még soha egy nő szájából sem hallottam, hogy a férfiak javarésze hulladék lenne.


De, hogy statisztikailag is megcáfoljalak: az átlag magyar férfiak kapcsolatban élnek, nincs még 50% szinli sem, nemhogy több. Akkor meg miről beszélünk?

2013. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
hát nem tudom te milyen stat adatokat olvastál, de jóval több mint 50% szingli van, és ez növekszik. 2050-re 300%-al.
2013. dec. 24. 11:50
 37/53 anonim ***** válasza:
50% szingli ne mondd, hogy kevés, ez iszonyat sok (akár van ennyi, akár nincs)
2013. dec. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:

jelenség nemcsak hazánkban figyelhető meg, az Egyesült Államokban az emberek 51 százaléka egyedül él. Korábban a párkapcsolatban élők száma nemcsak az USA-ban, hanem Magyarországon is meghaladta az egyedülállókét, ám ez az arány mára itt is, ott is megfordult.


A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) megdöbbentő népszámlálási adatai szerint hazánkban négy évtizeddel ezelőtt minden hatodik, 2011-ben viszont már minden harmadik háztartásban egy személy élt.


Az egyedülállók száma jelenleg 1 millió 317 ezer fő. A házas családi állapotú népesség aránya 44,4 százalékra esett vissza, s a gyermekvállalási hajlandóság is csökkent: jelenleg a családok 53 százalékában nincs gyermek.


Az információkból az is kiderül, a 30 évesnél fiatalabb férfiak 90 százaléka nőtlen, és az ugyanilyen korú nőknek is csak 12 százaléka házas.

2013. dec. 25. 09:07
 39/53 anonim ***** válasza:
Elég nagy butaságra vall, hogyha a nő "lehulladékozza" a pasik 80%át, ugyanis kétlem, hogy ismerné Magyarország összes férfiét, ami kb ~4,5-5 millió főt számlál.
2014. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

a kérdés magában hordozza a kifejezés eredeti használójának igényszintjét.


a nők 99%a az én meglátásom szerint buta, egyszerű lény, sőt, szerintem 80% még szépnek sem mondható. mégis hatalmas elvárásaik vannak, mert a buta egyzserű férfiak adják alájuk a lovat, ők meg érzik, hogy a lyuknak hatalma van. 30 éves koráig. utána jön a panaszkodás.

egyszerűen az emberek többsége felszínes, faragatlan emberszabású, az, hogy a nők körében több az ilyen, genetikai okokból van.


persze 100 ilyen kérdéstől sem lesz jobb a helyzet, valahol a kérdés ezért értelmetlen.

meg legtöbbször inkább magunkba kellene nézni, amikor másokat hibáztatunk valamiért, a legtöbb férfiban is van bőven hiba, és az ilyen kérdést feltevő fiúk köztsem akadtam túl értelmesekre még, ugyanúgy, mint a hasonló lányok közt. talán nem véletlenül az a sorsuk, ami.


de szerintem az emberek többsége eleve annyira szerethiányos, hogy inkább hiú lesz, aztán meg csőlátású és gyűlölködő. az igazság az, hogy nincsenek már minőségi emberek.

2014. jan. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!