Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha utálom a az...

Nóra:) kérdése:

Mit tegyek, ha utálom a az egyik barátnőmet? (haver)

Figyelt kérdés
Folyton sajnáltatja magát, mondja, hogy utál egy lányt, amikor mindig utánozza, mindig ha valami kicsit is bántót mondunk neki, akkor megsértődik, viszont ha alaposan beledöngöl engem a földbe, és bajom van, ő kezd el bőgni, hogy utálom. UTÁLOM azt a csaj, az agyamra megy a folytonos hisztijeivel! Normális emberek pls válaszoljanak, mit tegyek?

2013. dec. 22. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd ott,ne figyelj rá,kerüld el!!
2013. dec. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
és a többi barátnőd is utálja? ha igen akkor küld el a plcsába, hisztizzen az annyának
2013. dec. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz a végtelenségig szenvedni miatta, akkor kénytelen leszel erőt venni magadon és megmondani neki, hogy nem tetszik neked a viselkedése (felsorolod, hogy mik azok, úgy, ahogy itt is), és közlöd vele, hogy vagy változtat ezen, vagy nem akarsz vele többet találkozni (vagy egy társaságba járni, attól függ, milyen közösségben vagytok együtt).

Aztán vagy megérti, vagy nem.

2013. dec. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ismerős helyzet, pont így vagyok én is. Ami mostanában bevált, hogy ha valamit csinál beszólok neki, ha rám néz valakivel összeröhögünk, vagy a háta mögött úgy sugdolózunk róla, hogy ő is hallja. Amióta ilyen vagyok vele kezd normalizálódni. De sajnos még csak kezd.
2013. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!