Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A (volt) legjobb barátnőmet...

A (volt) legjobb barátnőmet egyre jobban utálom. :s Szerintetek mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés
10 éves korunk óta a legjobb barátnők voltunk, de most ... minden megváltozott. Nyáron volt egy jó fiú barátom azt is elvette (de már összevesztek). Szóval ott kezdődik, hogy gimisek lettünk szeptemberben. Már az első nap elég furcsa megjegyzéseket tett. Nagyon rosszul estek.. Persze próbáltam őket nem észre venni. Eltelt egy hónap egyre jobban megutáltam, mert folyamatossan cserben hagyott. Lett egy új barátnője akivel én is jóban vagyok és most is csak azzal foglalkozik, én már számára egy senki vagyok de most már eljutottam odáig, hogy nem érdekel, többször akartam beszélni vele de végig se hallgatott. Jelenleg is ez a helyzet, szerintetek mit tegyek ?

2012. nov. 19. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, már nem a barátnőd. Keress új barátokat. Kár ezen sokat keseregni. :(
2012. nov. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom ...:|
2012. nov. 19. 16:13
 3/3 anonim válasza:
Nezd levegonek,ha beszol,ne is halld meg,elvegre,aki nincs,az nem is banthat meg) es igen,keress uj baratokat,jarj kulonorakra,ahol hasonlo erdeklodesuekkel hamar osszemelegedhetsz)
2012. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!