Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elösször is ne haragudjatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elösször is ne haragudjatok a helyes irás hiba ért de ukrán osztályba jártam. Na, a barátnömet meg hivták születés napra. én nem mentem vele mert utálom azt a társaságot de ezt meg beszéltük. Ez gáz?

Figyelt kérdés
Pedig nem csaltammeg.ö bulizott én meg be rugtam a fiukkal a resztoránba de utánna meg el mentünk discoba. ö meg tudta és el bizonytalanodott. Mit csináljak?Kérlek adjatok tanácsot hogy hogyan szerezzem vissza a bizalmát. Látom hogy nem ojan mint rég, nem mongya hogy szeret, addig mindig fel hivott, irt sms-t, be járt hozzám a meloba, de most semmi. Mit csináljak?
2010. febr. 23. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:

miért bizonytalanodott el?

volt rá oka korábban?

ha nem, akkor hagyd a fenébe, ha ennyire se bízik benned, semmi értelme.

ha van oka korábbi dolog miatt, akkor értsd meg, és bizonyíts neki.

2010. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ő is bulizott és te is, mi a problémája?
2010. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem volt oka,mert 2 honapja járunk,egy 5 éves kapcsolatot felfugott miattam.most meg azt mondja hogy nem igy ismert meg.mit tegyek hogy ujra ugy szeressen mint rég??
2010. febr. 23. 17:31
 4/7 A kérdező kommentje:
irjatok legyszi!!!!!!
2010. febr. 23. 17:39
 5/7 anonim ***** válasza:

elmentél a haverokkal bulizni és piáltatok

éééés??? hol itt a probléma??

amíg nem taperoltál más csajokat és nem csaltad meg, nincs semmi oka, hogy elbizonytaladjon

2010. febr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de hiába magyarázom neki.hogyan szerezhetném vissza a bizalmát???szerintetek mit tegyek???eszem ágában sincs meg csalni mert annyira bele zugtam az elsö nap mikor össze futottunk a söför suliban hogy haláli!
2010. febr. 24. 12:03
 7/7 anonim ***** válasza:

hát akkor csak azt tudom akkor mondani, hogy ne magyarázkodj, hanem mondd meg neki, hogy ne hisztizzen, te nem csináltál semmit, ami miatt nem bízhatna már benned

az én barátom is eljár a haverjaival, és nem hisztizek miatta, mert nincs okom rá

előző voltam

2010. febr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!