Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ebben a korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ebben a korban hiányzik nekem egy férfi az életemből?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, 2 éve volt egy kapcsolatom -1,5 éves-, de mostmár annyira szeretnék valakit magam mellett tudni. Olyanokat szúrok ki akinek komoly kapcsolata van általában. Ez már nagyon zavar. 19 évesen nem tudom, normális-e hogy vágyok valakire. Tanulnom kell érettségi és felvételi előtt állok, de ilyenkor szünidőben olyan egyedül vagyok.. Nem vagyok sem érzelgős típus, sem kapcsolatfüggő, de nagyon nem érzem jól magam így egyedül sem.
2012. dec. 20. 22:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Normális.
2012. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

végülis igen az.

gondolom a szülők már kérnének némi rezsi pénzt,egy fickó meg simán kitart ha jól nézel ki és minimál szinten tudsz főzni-sütni.

2012. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, van kedved levelezni? Mesélj magadról :)
2012. dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

velem is ezvan, teljesen normális.

De azért jó lenne, ha nem mindig olyat találnék akinek van valakije..:/

2012. dec. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést nekem fél éve lett vége egy 2 éves kapcsolatnak azóta volt egy két futó kaland de a hétvégéken és szünetekben én sem tudok magammal mit kezdeni.

22\F

Amugy sztem teljesen normális ebben a korban kéne az embernek igazából kiélnie magát és nem lenne szabad ekkora közöket tertani de hát nem mindenkinek jön össze

2012. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De most hogyan éljem ki magam? Kicsi városban élek. Ha flörtölgetünk valakivel már a város másik fele tudja. Olyan mint vidéken. Szinte mindenki ismer mindenkit.
2012. dec. 20. 22:38
 7/11 anonim ***** válasza:
mindenki így érez aki egyedül van, aki nem az hazudik...
2012. dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Elég csak megye :)
2012. dec. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
erdélyi vagyok
2012. dec. 20. 22:46
 10/11 anonim ***** válasza:
Az Baranyától messze van. Akkor nem kezdek el ismerkedni :D
2012. dec. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!