Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehet 20 évesen megunni...

Hogy lehet 20 évesen megunni a bulizást ivást? Milyen ember az ilyen?

Figyelt kérdés

Megismertem idén egy srácot, a haverom, edzésről, és hívtam bulizni, és azt mondta, ő "már megunta" a bulizást, ivást! És mondtam, neki, hogy ha nem tud, mondja azt, vagy nem akar, semmi harag! De azt mondta, nem hazudik, tényleg nem szokott sehova eljárni, inni, bulizni, megunta ezt. Régen sokszor ment, kocsmázni, szülinapokra, meg házibulikba, és megunta már.

Van ilyen? :O


20 éves a gyerek! Milyen ember ez?

Hogy lehet 20 évesen megunni?

Van aki 30-40 évesen is olyan hepajt csap, hogy csak na!

Van ilyen?



2013. dec. 31. 17:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
48%

Én ráteszek egy lapáttal, soha nem voltam bulizni, soha nem voltam becsípve, soha nem is voltam részeg, és nem is bánom hogy ezeket nem tettem meg.


25 éves vagyok!

2013. dec. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
15%

Kérdező, én veled értek egyet. Mai világban nagyon furcsa az ilyen..

Az biztos, hogy én egy darabig még nem unom meg, kb 16-17 éves korom óta iszom. Lassan 19/F

2014. jan. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
65%
Soha életemben nem szerettem buliba járni. Az összes szórakozóhelyen, ahol eddig voltam az ment, hogy kb. kirakodóvásárt csináltak saját magukból a részeg csajok, vihette őket szobára, aki akarta. Az épület környéke meg bűzlött a hányástól és egyéb termékektől. Nekem ez nem szórakozás. Azért meg nem fogok eljárni, hogy húdemenő legyek.
2014. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más,légy toleráns és fogad el! Miért kell önmagad akaratát másra erőltetni! Például mi lenne ha én azt írnám ki netre "hogy lehet 20 évesen még nem tud vezetni? milyen ember az ilyen?" Minden ember más fogad el!
2014. márc. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!