Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem akarnak az emberek...

Miért nem akarnak az emberek otthon rendezni bulit? Mindenki úgy félti, hogy "jajj, nálunk nem lehet! "

Figyelt kérdés

Az előző társaságom nem volt valami bulizós, ott csak az igyunk a kocsmában volt! Gyorsan leitták magukat, ültünk, aztán éjfélkor mindenki haza!


Hol vannak olyanok, akik normálisabbak? Lehet náluk bulizni?


Nem hiszem, hogy 4-5 ember szét b**zná a lakást, főleg, ha mindenki ismer mindenkit, és tudják, hogy óvatosak? De előző társaságomban senki nem mert rendezni bulit, menjünk kocsmába, nézzük egymást, igyunk, aztán mindenki menjen haza!

Nagyon szar volt!

Van olyan társaság, aki szeret inni, bulizni, de megbíznak egymásban? nem a baromkodás megy?



2013. dec. 31. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
En se tartanek a hazamban hazibulit. Tudom mivel jar mivel sok hazibuliba voltam mar es tudom micsoda mocsok van utana :D
2013. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 4-5 emberről van szó az nem buli csak összejövetel, a buli 15-20embertől kezdődik, na most ugye kimerne még akár barátokból is ennyi főt beengedni? Mert én biztos nem, pl a legnagyobb hely a nappalinkban van, és pont itt áll a 300 literes akváriumunk, gondolj bele ha valakinek sikerül neki menni és megreped , oda az életem is


Szóval ezért nem lenne itt nálam dizsi, hiába nagy a hely, nem kockáztatnám meg hogy cirkusz legyen

2013. dec. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En sem tartanek otthon bulit. Elotte-utana takaritas, kozben mint hazigazda ugralhatnek mindenkit korbe.
2013. dec. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennek az az oka hogy míg fiatal a fiatalság a szülők nem támogatják az ötletet.

Mikor meg már saját lakást szereztél nem örülsz hogy felforgatják a lakásod eltörnek ezt azt berókáznak a sarokba aminek a szaga 3 hétig nem megy ki a szobából.

Ha brátnőddel közösen laktok meg azért. Ha valaki szüleinél meg azért...

Mikor szokott házibuli lenni?? .. Ha nincsennek otthon a szülök ugyebár... Na de az én ismerettségi körömben nemigazán megy nyaralni már el senki.. Nincs miből igazán.

Fogd a válságra oszt annyi..

Járjatok szórakozó helyekre.. Bár ott drága minden é sok ismeretlen barmot kell elviselni.

2013. dec. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nalunk a top az volt, h a sajat eloszobankba nem fertem be.

volt h a futdokadba is reszeg fetrengett xD

a sajat agyamba vagy 7n aludtunk...

am ja alt mocsok lett, de annyira nem gaz, le zarni ahova ne menjenek. azt kesz.

legjobb kint nyaron, tuz kaja pi(n)a xD

2014. ápr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!