Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Vajon miért képzelődöm a...

Vajon miért képzelődöm a "nemlétező barátnőmről"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azzal a kérdéssel fordulnék hozzátok, hogy én egy 16 éves fiú vagyok és ez most hülyén fog hangzani, de képzelődni szoktam sokszor egy random lányról aki a barátnőm... és pl. azt szoktam elképzelni, hogy fekszünk az ágyba ő melettem van és átölel meg ilyen "szerelmes" dolgokat csinálunk. Igazából azért tettem fel ezt a kérdést mert egyre többször képzelődök ilyen dolgokat és nemértem, hogy vajon ez normális vagy valami baj lehet velem. Amúgy nem volt még barátnőm persze ez nem azt jelenti, hogy csúnya lennék, meg volt olyan lány aki próbált velem beszélgetni csak félek tőllük és leblokkolok mindig. Esetleg másnál is volt már ilyen? Köszönöm a válaszokat! Remélem érthetően fogalmaztam meg...



#képzelődés #nemlétezőbarátnő
2014. jan. 5. 17:00
 1/6 anonim válasza:
Szerintem nincs semmi gond, csak szedj össze magadnak egy csajt. Lehet kicsit túl magányos vagy..
2014. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a komentedet, igen lehet csak én nem szeretek bulizni vagyis nem járok szórakozóhelyekre nekem az nem kikapcsolódás inkább itthon töltöm el az időmet persze egyedül.. és még annyi a külsőmmel kapcsolatban, hogy átlagos fiú vagyok kék farmer fekete pulóver semmi extra...
2014. jan. 5. 17:17
 3/6 anonim válasza:
Mi ketten eléggé hasonlítunk, én sem szeretek túlzottam eljárogatni, de ez a magány csak akkor múlik el, ha egy kicsit eljársz ismerkedni, és erre valami club vagy rendezvény a legideálisabb.
2014. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értelek, csak sajnos nem szeretek meg nem is szeretnék egyszer voltam de nemtetszett és te, hogy érted hogy hasonlítunk esetleg veled is előfordult ilyesmi? Vagy inkább csak te is szereted a csendet?
2014. jan. 5. 17:36
 5/6 anonim válasza:
Szeretem a csendet a nyugalmat, nem szeretem a pörgést, nekem sincs vele különösebb problémám, hogy itthon maradjak estére, pedig a haverjaim folyamatosan hívnak, hogy menjek be velük Pestre, ilyen meg olyan király lesz. Viszont néha tényleg jó kimozdulni, ismerkedni. És nem csak jó hanem kell is, hogy emberek között legyél. Abból, hogy egyszer elmentél és nem tetszett, lehet megtetszene. Esetleg nincsenek olyan barátaid, akikkel el tudnál menni?
2014. jan. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Van egy pár olyan barátom akik házi bulikba járnak ahol vannak ugye azok a lányok akikkel nem kell sokat beszélgetni meg józanul sem ...

Igen voltam egyszer egy szórakozóhelyen de az nem tetszett, hogy üvölt a zene meg mindenki nyomul mindenkire persze ott ezzel semmi baj sincsen csak nem nekem való és persze azt is tudom hogy nem csak bulikban lehet ismerkedni de nekem még iskolában sem mehetne mert fiú iskola szóval így kicsit nehéz de nekem szerintem elég lenne egy olyan lány barát akivel kimegyünk sétálni és beszélgetünk mindenről de sajnos ilyen sincsen vagyis nem nagyon találkoztam ilyen lányokkal...

2014. jan. 5. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!