Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Hogyan koptassak le...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hogyan koptassak le egy komát a barátnőmről?

Figyelt kérdés

Lehet hogy én vagyok túl féltékeny , de rohadtul szarul esik hogy haverom egyik ismerőse olyanokat írkál bnőmnek hogy milyen csinos meg mennyire bánja hogy akkor nem ismerhette meg mikor még szingli volt.


Tudnátok valami olyan szöveget/posztot/idézetet mondani ami alapján egyből feltűnik annak a gyökérnek hogy hagyja abba a nyomulást. és neki szól a szöveg.


2013. dec. 15. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a barátnődnek kell megtenni. Ha nem teszi, abból neked kell levonni a következtetéseket.
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az igaz ember járta ösvényt mindkét oldalról szegélyezi az önző emberek igazságtalansága és a gonoszok zsarnoksága. Áldott legyen az, ki az irgalmasság és a jóakarat nevében átvezeti gyöngéket a sötétség völgyén, mert ő valóban testvérének őrizője és az elveszett gyermekek meglelője. Én pedig lesújtok majd tereád hatalmas bosszúval és rettentő haraggal, és amazokra is, akik testvéreim ármányos elpusztítására törnek, és majd megtudjátok, hogy az én nevem az Úr, amikor szörnyű bosszúm lesújt rátok!
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Idézgesd be az öklöd az arcába. De legalábbis személyesen, és kulturáltan mondd meg neki hogy ez téged zavar, és kérd meg hogy ne csinálja. Ne posztolgass neki bazzegh.
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát takarodjon már, hogy nem tartja tiszteletben, hogy kapcsolatban vagytok! Amúgy meg barátnőddel beszéltél erről?
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Öcsi még egy ilyen nyomulós szöveg és úgy pofánváglak hogy a takony menetet vág a nyakadon...Megértetted?
2013. dec. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bökd oldalba Facebookon, hogy fájjon neki!
2013. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Megszoksz vagy megszöksz?
2013. dec. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Arra még nem gondoltál, h a barátnőd sem biztos, h olyan kis szent, mint amilyennek te gondolod??? Még nem fordult meg a fejedben, h ő provokálja magát, h a srác írjon neki? Mert érdekes, h én ha elküldök egy nyomulóst a p***ába akkor el is tűnnek az életemből és nem udvarol tovább... Érdekes! :)
2013. dec. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

igen beszéltem erről a bnőmmel ő mutatta meg a beszélgetést

szerencsére őszinte velem,csak tudom hogy az ilyen gyökér nyomulás így kezdődik. Személyesen meg képes még kezet fogni velem az a férfi legszívesebben tényleg megkoccintanám a fejét de túlságosan kulturált vagyok

2013. dec. 15. 18:59
 10/12 anonim ***** válasza:
Fatestápolóval.
2013. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!