Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kellene reagálnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene reagálnom? Képzelődöm?

Figyelt kérdés

A történet röviden:

A páromnak be kellett feküdnie a kórházba, volt egy kisebb műtéte, nemsokára kiengedik. Az exe gyakorló ápolónő azon az osztályon ahol fekszik. (Előttem volt vele együtt.) Eddig nem találkoztam a lánnyal, mert mikor meglátott már a folyosón, akkor "elrohant", bement a nővérszobába, szóval próbál kerülni látványosan. Nem is foglalkoztam vele, ok nélkül sosem féltékenykedtem..eddig. Tegnap délután azonban előbb el tudtam jönni a munkahelyemről, gondoltam be is megyek a páromhoz a kórházba, legalább többet tudok mellette lenni. Be is siettem, azonban a szobaajtóban az a kép fogadott, hogy a párom ágya mellett álldogál az exe, és simogatja, fogja a párom kezét. Amint meglátott a párom, egyből elrántotta a kezét, és zavarban makogott, hogy megleptem. A csaj meg rögtön kiviharzott a szobából mintha ott sem lett volna. Finoman megkérdeztem a páromat, hogy mi volt ez, ő tagadott mindent, meg hogy biztosan rosszul láttam, a csaj ápolónő, persze, hogy hozzáér stb. A kórházban nem akartam jelenetet rendezni, bár a látogatásomat rövidebbre fogtam mint terveztem. Nem vitatkoztam vele, viszont nem tudom mire vélni a dolgot. Szerintetek felhozzam a témát ha hazajön a párom, vagy hagyjam a fenébe? Nem tudom neki hogyan esne egy ilyen ha én lettem volna a helyében. Ráadásul ő rövidre zárta a témát, tehát beszélgetni sem tudtunk a dologról, meg én sem akartam a kórházi ágya mellett ilyesmin veszekedni. Mit csinálnátok a helyemben?


2013. dec. 10. 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Egy kapcsolatban a legfontosabb a bizalom. Ha nem bízol a párodban és ilyíúen apróságon görcsölsz, az régen rossz.
2013. dec. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
40%
Én megtartanám azt a veszekedést otthon... bár az elejét már elkezdtem volna a kórteremben, de gondolom nem volt üres. A csaj viselkedése se normális nekem, de hogy a párod nem rántotta el a kezét és kérte ki magának hogy hozzáérjen.. -.-" Én nem engedném hogy az előző pasim simogasson pláne ha már van egy új akit szeretek.
2013. dec. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

1. Szerinted miért EX az illetö nö? Mert még most is együtt akarnak lenni?


2. Ha kórházban az illetö nö eddig került téged - ahbár egyáltalán nem biztos, valószínübb, hogy egyszerüen sok dolga van -, akkor azért, mert nem akarja, hogy cirkuszolj.


3. Az, hogy a kezét fogja, egy ápolónötöl elég megszokott, mert pl a pulzust is igy ellenörzik. Az, hogy a férjed zavarba jött, annak az lehet az oka, hogy tudja, hogy ennyire féltékeny vagy.


4. Azt SOHA nem értettem, hogy miért féltékenykedig valaki a párja EXÉRE, ö már a múlt, ha az aktuális partner nem megfelelö, akkor MIÉRT kezdene pont olyannal, akivel már TUDJA, hogy nem negy?


5. HA azt akarod, hogy a kapcsolatod tönkremenjen, kezdj el jelenetet rendezni otthon!!!

2013. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%

Én nem foglalkoznék vele, ha nem lesz semmi folytatása.

Lehet, hogy a csaj tényleg megfogta a kezét, de nem hiszem, hogy a párodat ez érdekelné, valószínűleg azért húzta el, mert tudta, hogy te ezen kiakadnál.

Kórházban sokkal furább helyeken is "fogdossák" az embert. Nem kell ezzel foglalkozni. Meg amikor az ember beteg, műtétje van, nagyon jól esik neki, ha valaki törődik vele kicsit.

2013. dec. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

de ha van egy ilyen kedves felesége mint a kérdező, akkor tőle kapott törődés legyen elég szerintem, nem kell az exé is..mivel ahogy írta hamarább eljött a munkából, hamarább ment a férjéhez, és nem az exéhez.

Nekem rosszul esne, és szépen megkérdezném majd, hogy mi volt, de különösebben nem hoznám fel vitának.

2013. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Eddig is ott dolgozott a csaj, tehát tudtam, hogy találkozni fognak ha a párom befekszik. Ne értsétek félre, nem féltékenykedtem előtte, vagy cirkuszoltam, hogy jaj most mi lesz, ha egy légtérben lesznek. Én nem kerülöm a csajt, ő az aki lesüti a szemét ha meglát, és köszönés nélkül elmegy mellettem. Nekem semmi bajom nincsen vele, mi okom lenne rá? Ha műsört is akarnék rendezni, azt nem egy kórházban fogok. Tudom, hogy mi az ápolónők dolga, pulzust mérnek, ellenőriznek, kötöznek stb., de ez nem olyan volt. Valamint ha pulzust mér valaki, akkor miért kapja el a kezét rögtön a betegről, és szó nélkül távozik ha látogató érkezik? Én ezt furcsállom. Miért kellene zavarban lenni egy ellenőrzés, beteg állapotának felmérése során? Szóval ezt furcsállom. Úgy tudtam, hogy nem tartják a kapcsolatot egyébként, de ugye nem tudhatom, hogy esténként nagy unalmukba mit csinálnak és esetleg trécselgetnek mikor a csaj is éjszakás. (Eddig eszembe sem jutott ilyen, de már nem tudom mit gondoljak...)
2013. dec. 10. 08:34
 7/19 A kérdező kommentje:
És igen, eddig úgy gondoltam, hogy törődök vele eleget. Első utam hozzá vezet a kórházba, volt olyan nap amikor du 4től, este 7ig ültem ott vele/mellette, vittem neki hazai ételt, mert a kórházi koszt nem jön be neki, akármit kér viszek neki, még ha esetleg nekem plusz utamba, időmbe kerül mert ez alap ha valaki kórházban van, főleg ha egy szerettem az. Mindig ha tudok mellette vagyok, félrerakva más teendőim, dolgaim, gondjaim..és igen, nagyon rosszul esett ez amit láttam..
2013. dec. 10. 08:38
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Alap esetben a hármassal értenèk egyetmindig így gondolkodtam de ez most valahogy gyanus....èn azért elbeszélgetnék vele nem veszekedés csak beszélgetés.
2013. dec. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
De ismerős....mehetne döghöz vissza...
2013. dec. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én saját magamból indulok ki. Nem tudnék csak úgy túllépni a helyzeten, ha alaposan át nem beszéljük. Mégiscsak simogatta. Alapvetően ez lehetett egy baráti gesztus is, épp csak odaült mellé, és valami miatt megsimizte, pont amikor beléptél, de azért ezt jobb pontosan tudni.

Nem azt mondom, hogy van bármi okod féltékenynek lenni, de szerintem is mindennek az alapja az őszinteség. Beszéljétek meg, úgyis csak "rágna" belülről a téma, ha nem tisztázzátok.

2013. dec. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!