Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? A barátnőm rossz...

Mit tegyek? A barátnőm rossz társaságba keveredett?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akit már 7-8 éve ismerek és tényleg olyan mintha a testvérem lenne meg a szülei is úgy viselkednek velem mintha a családhoz tartoznék stb.

Nekem az a véleményem, hogy rossz társaságba keveredett. Ilyen cigizős társaságba. Mindig azt mondta, hogy "fúúúj cigi" meg ilyenek most meg elszív 1-2 szálat. Mondta, hogy nem szeretne rászokni csak neki ez ilyen "nyugtató". Nem az én életem de féltem őt, hogy rá fog szokni. (14 éves)

Beszéltem is vele, mondta hogy nagyon értékeli bennem hogy a szemébe megmondom meg igazam van de ő csak jó társaságba fog 1-2 szálat elszívni. Szerintem ez még fokozódhat.

Mit gondoltok? Mit tennétek a helyemben?


2013. szept. 2. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ez két barátságomat is tönkretett..én egyiknek sem akartam engedni,hogy lesüllyedjen,lemenjen a lejtőn..mégis mindkettő lecsúszott..ja,nem..mindhárom,csak az egyik barátságom még megvan.MÉG!

De szerintem te ne nagyon oktasd ki,ne nagyon mondogasd a dolgokat..csak annyit mondj,hogy ez így nem lesz jó.Ebből nem sértődhet meg,ha megteszi,akkor még gyerekfelfogású.Ilyenkor a szüleinek kellene talán szólni,hogy mi a helyzet,és állítsák le,mert baj lesz.


17/L

2013. szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sativus ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni erőszakkal nem vehetsz ki minden egyes szálat a szájából majd befogja látni mekkora hiba volt de addig nem hiszi h rá tud szokni ameddig rá nem szokik ezzel mindenki így van
2013. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A napi pár szál 14 éves korban nagyon sok, és garantált, hogy rá fog szokni, ha ez rendszeres nála.
2013. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hasonló helyzetem volt csak én 16 vagyok,mindenesetre próbálj meg többet vele lenni,és közölhetnéd vele is ezt a dolgot hogy eddig tudta egy rossz dolog most miért csinálja?! Ha nem megy akkor küldhetsz privit még meg próbálok segédkezni.
2013. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Meg az a rossz, hogy rajta kívül az osztályban senki normális nincs.

Egyik fele ilyen piálgatós,cigizős másik fele meg éretlen, de annyira hogy egy kicsi beszólásért már sírnak :/ (8. osztályban!)

2013. szept. 2. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!