Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elég rossz társaságba keveredt...

Csylla92 kérdése:

Elég rossz társaságba keveredtem mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok elég rossz társaságba keveredtem már 3 éve ebben a körben vagyok, megaláznak, kihasználnak, szórakoznak velem meg mindent amit csak ellehet képzelni, ez mitől lehet hogy bennem van a hiba? és ha akarok keresni más társaságot félek, hogy ugyan ilyenek lesznek....
2013. júl. 2. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát b.meg, jó nagy hülye vagy...

Otthagyod őket, azt kész. Normális ember ezen nem gondolkodik, de te ezek szerint élvezed, ha megaláznak és kihasználnak. Hogy mi a túrónak vagy még ott?...

2013. júl. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ők kerestek meg,még átpártoltam egy régi társasághoz és ugyan ezeket csinálták:S
2013. júl. 2. 15:08
 3/8 A kérdező kommentje:
És nem szeretek egyedül maradni:S
2013. júl. 2. 15:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha inkább elviseled a szekálást, mint az egyedüllétet, akkor jó étvágyat...
2013. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ép az hogy bele fáradtam és tanácsot kérdtem és nem szekálást mert ez is annak minősül...
2013. júl. 2. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia,szerintem építsd le a kapcsolatodat velük. Ha találkoztok az utcán,köszönj és menj tovább,mondd hogy sietsz,dolgod van. Ha hívnak valahova,mondd meg hogy rokonoknál vagy,nem érsz rá,stb. Ezzel párhuzamosan menj el olyan programokra ahol értelmes emberek vannak és érdekel a téma (zenei rendezvény,kiállítás,színház,fesztivál,stb.) és ismerkedj ott,vagy vállalj munkát és barátkozz a munkatársaiddal,esetleg még önkéntesnek is elmehetsz pl menhelyre ahol szintén rendes emberek vannak. A lehetőség rajtad áll hogy változtatsz-e az életeden és a barátaidon vagy sem :)
2013. júl. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de az a röhej hogy nem is egy faluban élünk XD
2013. júl. 2. 17:12
 8/8 anonim ***** válasza:
86%

"ép az hogy bele fáradtam és tanácsot kérdtem és nem szekálást mert ez is annak minősül..."

Akinek ezt írtad csak segíteni akart. Már ne is haragudj, de az olyanokat mint Te, nem lehet szép szóval kizökkenteni egy ilyen társaságból, vagy életmódból (tapasztaltam). Akkor gondolkoznak el, hogyha kapnak egy alapos lecseszést, ezért kéne téged még az első válaszolónál is jobban leoltani.

Ha tudod hogy egy ilyen fos társaságban vagy, akkor hagyd ott őket. Részemről inkább vagyok egyedül és találok valami hasznos elfoglaltságot, mint hogy olyan emberekkel legyek, akik folyton megaláznak.

Ha legközelebb valami látványos módon megaláznak, vagy olyat csinálnak ami rosszul esik neked, ne szólj egy szót sem, fogd magad és menj haza. Aztán ne reagálj a megkereséseikre.

Inkább legyen 1 darab igaz barátod, olyan, akire mindig számíthatsz, mint egy "társaság" ami tele van debilekkel!

2013. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!