Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Van abban valami, hogy "a...

Van abban valami, hogy "a szerelmet nem kell keresni, az magától jön! "?

Figyelt kérdés

Nem kell keresni az igazit, majd amikor nem is gondolnám rámtalál az igazi? Mindennek meg van az ideje, és majd eljön az "idő" amikor - mint villámcsapás - ránk talál a SZERELEM? Egyáltalán ér valamit ha keresem az igazit? Nem fogom minden lányra azt gondolni, hogy "na, Ő lehet az igazi?"?


A kérdés: keressem a Szerelmet vagy az magától jön - az igazi -?


19


2014. jan. 23. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igy van. Mindig akkor jön amikor a legeslegkevésbé számítasz rá:D
2014. jan. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig úgy gondoltam, hogy sose találom meg a másik felem. Eljártam, ismerkedtem de sose volt jó, nem jártam senkivel. Egyszer játszottam egy kvízjátékkal a netem unalomból mert a sokadik szombat este nem mentem el "keresgélni" és akkor egy szobába kerültem Vele.

17 éves voltam, ennek 7 éve lesz idén májusban az esküvőnk napján...

Ne keresd, magától eljön az akit neked szántak, csak ne add fel. :)

2014. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

Ez biztató, hogy akár egy ilyen helyen - ahol sose gondolnád -, rátalálsz az igazira!


Én is hiszem, hogy ami nem megy nem kell erőltetni. Ha jönnie kell úgyis jönni fog!

2014. jan. 23. 19:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy fiú vagy-e vagy lány.
2014. jan. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

7 éve nem várom, hanem élem az életemet, mégse volt 1 olyan ember se, akivel csak egymás szemébe néztünk volna 1-2 mp nél tovább. Ennyit erről.


Ez tökéletes kifogás és kapaszkodó olyanoknak, akik nem képesek belátni az igazságot, és inkább álomvilágba ringatják magukat.


Ha az elmúlt7-8 év alatt nem találtam meg, akkor semmi garancia hogy a köv 7-8 évben megtalálom avagy megtalál.

2014. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt inkább úgy kell érteni, hogy nem kell "görcsösen" keresni. Ettől függetlenül nyitott szemmel kell járni, a lehetőséget fent kell tartani.
2014. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg sose tudni...

Ez úgy egyszer csak van...

Ezek a dolgok mindíg maguktól alakulnak.

2014. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És aki nem valami jó ebben? Mármint nem egy csajozós típus vagyok. Hagyjam, hogy "jöjjön velem szembe A lány"?
2014. jan. 24. 17:22
 9/10 anonim ***** válasza:

ha lány vagy akkor igen, ha férfi akkor nem.


mivel a lányokról írtál feltételezem fiú vagy. ha így állsz hozzá, számíts a 40éves szüzességre és gyűjts macskakonzervet.


"Én is hiszem, hogy ami nem megy nem kell erőltetni. Ha jönnie kell úgyis jönni fog!"


ha kell akár 50évesen is megtalálhatod. a zmás kérdés hogy 25 felett rohamosan csökkennek a pártalálási esélyek.


"Ezt inkább úgy kell érteni, hogy nem kell "görcsösen" keresni. Ettől függetlenül nyitott szemmel kell járni, a lehetőséget fent kell tartani."


a nyitott szem kevés hozzá. kivéve ha lány vagy. akkor még csukott szemmel is kapsz napi 5-6 kanos idiótát.

2014. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Hány éves vagy attól függ, hogy mi a megoldás.


Tapasztalataim szerint igaz is meg nem is.

2014. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!