Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Keressem a szerelmet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressem a szerelmet vagy magától megtalál?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már szerelmes lenni, szeretnék egy barátot, akibe halálosan beleszeretnék és csodálatos időket töltenénk együtt. Viszont túl nagyok az elvárásaim ,azt hiszem. Én egy érzékeny, ugyanakkor vad srácot szeretnék, aki értelmes, izgalmas és érdeklik a művészetek. Nekem olyasvalaki kell, aki megérti a gondolatmenetemet, lehet rá számítani, de ugyanakkor van saját világnézete. Aki elkápráztat a gondolatai kifejtésével, az elmélkedésével, a világról alkotott képével. Azt hiszem, ritka az ilyen és fogalmam sincs, hol keressem. Mindig is ilyen srácra vágytam, de egyszerűen nem találok. Épp ezért is nem jövök össze senkivel, mert várok a "tökéletesre". Amilyen srácot én elképzeltem magamnak, nem hiszem, hogy jár felkapott szórakozóhelyekre stb. Úgy érzem, hogy van valaki, aki vár rám valahol és meg kell találnom. Tudom, hülyén hangzik, de annyira nagyon vágyom egy ilyen mindent elsöprő szerelemre, hogy már szinte szerelmes vagyok a gondolatba. Létezik olyan, hogy valaki elképzel magának egy srácot és Ő lesz a nagy szerelem? És a szerelmet keresni kell vagy majd egy váratlan pillanatban megtalál magától? Mert ha keresnem kell, akkor elkezdek keresgélni, de nem vagyok benne biztos, hogy így akadnék a szerelemre.

16L


2009. nov. 24. 19:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
40%
Hehe, gondolkodjunk. Szoktam novellákat írni és regényt is, elég (túl)érzékeny vagyok, de néha vad, szóval szélsőséges. Ragaszkodó vagyok, de ez inkább csak akkor tűnik fel, mikor kezdek elveszíteni valakit. Ki tudok fejteni dolgokat 2 oldalon keresztül is, akár csak azt is, hogy "bocsánat". Csak épp 22 éves. :D
2009. nov. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
és ugye szőke vagy barna hosszabb hajad van?:D viccet félretéve. az is a bajom, hogy idősebbet akarok. mármint ilyen huszonévest, nem a saját korosztályomból.
2009. nov. 24. 20:04
 3/32 anonim ***** válasza:
61%
ka nagyon hívogatod elbújik. félénk szegény.
2009. nov. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
35%
Barna, váll alá ér. :D Amúgy nem tudom, szerintem ne keresd, sőt, ha megtaláltad, menekülj, úgyis csak fájni fog...
2009. nov. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
De én még fiatal vagyok és nem vagyok túl egy tucat szerelmi csalódáson, szóval még ég bennem a tűz:D Várok, várok, de még mindig magányosan tengetem az életem.
2009. nov. 24. 20:09
 6/32 anonim ***** válasza:
82%
De most gondolj bele... Mi a jobb? Kikészülni, megtörni, szétpréselve élni napjaid, mert annyi lány (esetdben fiú) hagyott el, vert át, küldött el, lettél "sok" Neki, vagy foglalkozni mással (nem feltétlen egob*sztató dolgokkal, mint karrier, meg tanulás, meg egyéb baromságok, hanem alkotás), aminek nyoma marad?
2009. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Igen, persze. De az alkotás sem megy izgalom nélkül. 3 éve több tucat verset írtam a magányról, a világnézetemről, a társadalom mocskosságáról, de ha nem tapasztalom meg a nagy szerelmet, nem lesz még fájdalmas kudarcom sem és a hatalmas belső üresség lesz úrrá rajtam.
2009. nov. 24. 20:19
 8/32 anonim ***** válasza:
82%

Te biztos 16 éves vagy? :D

De azt ne mondd nekem, hogy egyoldalú szerelem sem volt. Pl. a srác csak haverlánynak tekintett, Te pedig szeretted Őt.

2009. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem, inkább fellángolások voltak. Egy valaki volt, aki kiváltott belőlem valami komolyabb érzést, de akkor én 14 voltam, ő pedig 19, szóval nem próbálkoztam.
2009. nov. 24. 20:25
 10/32 anonim ***** válasza:
40%
inkabb ne szenvedj soha..en mondom neked
2009. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!