Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyek azok a munkák ami...

Melyek azok a munkák ami átlag embernek nem jut eszébe mégis jól keres?

Figyelt kérdés
Most hallottam életembe először hogy van hullamosó is, óránként 15000-ret keres vhol. Nem baj ha szerinted életveszélyes vagy undorító, jöhet a tipp.
2012. febr. 27. 16:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Óránként 15ezret keres a hullamosó? Mégis melyik országban, mert Magyarországon teljesen bizonyosággal kizárt!
2012. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetris ***** válasza:
84%
Hol van hullamosó felvétel, mert én azonnal jelentkezek!!!!
2012. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
43%
Hollandiába .és tényleg jól fizet én havi 1,2millárol hallotam kb 1,5éve! megfontoltam de nem mertem belevágni!
2012. febr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetris ***** válasza:
60%

Miért nem mertél belevágni? Figyu: Slaggal bevizezed, kicsit ázni hagyod, aztán nagy sugárral levered róla a trutyit. Hozzá se kell érni a hullához. Ha hideg a víz, akkor se fog reklamálni az illető. Megtörölni se kell, majd megszárad magától.

Ha másfél éve volt, már biztos betöltötték azt a tök jó állást. Ááá...

2012. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
UGye-ugye hogy sokat keres :D Amúgy én is azt hittem hogy magasnyomásúval lecsapatom úgy sem fáj neki és jóvan, de kiegészítettek hogy a körmét kell vágni, esetlegesen felvágni a hasát amelyik összeesett már és kitömni annyira hogy alakja legyen...
2012. febr. 28. 09:36
 6/11 anonim válasza:
68%
Fújj ez olyan undorító :):):)De ennyi pénzért lehet megcsinálnám ...nem garantálom hogy nyitva lenne a szemem közben és tuti le is fogynék ,mert hogy elmenne az étvágyam az biztos :)
2012. febr. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
52%
Ez tényleg undorító,de jelen esetben még ezt is bevállalnám...
2012. márc. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
fúúj.engem ne mosson majd senki ha jobb létre szenderülök..
2012. márc. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én inkább hullaégető lennék a krematóriumban. Csak bepakolnám a hullákat egy kemencébe, utána meg kikaparnám a hamut és ledarálnám.
2012. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

tetris... 2012-02-27 19:04


TE NORMÁLIS VAGY??? Hogy mosnának már hullát magasnyomásúval ember?? Darabjaira esne... Ismerősöm dolgozott hullamosóként pár éve, egy hétig bírta. Kis szivaccsal meg rongyokkal kell törölgetni, nem slaggal meg nagynyomásúval... Úr isten...téged mosson le valaki halálod után nagynyomásúval...szét is esel... Hülye.

2013. jan. 28. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!