Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Cserbenhagyott az én legjobb...

Cserbenhagyott az én legjobb barátom. Így már nincs miért élni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy fest, hogy értéktelen vagyok és tehetségtelen. Régen ő volt a kedvenc olvasom. A karaktereimet hősként látta, most meg már másokat olvas, mások a kedvenc karakterei. Én meg itt vagyok a mocsárban. Már nem is vagyok író, felhagyok vele és itt hagyom örökre ezt a sivár világot. Úgy se fogok senkinek hiányozni.
2014. jan. 5. 09:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözöllek,ez az élet,lesznek még ennél 1000x nagyobb "pofonok" is.

Írj jobbat ,válj jobbá és majd olvas újra..

2014. jan. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 II.Dartheon ***** válasza:

hát ha ezt gondolod,valóban így van - most ide azért jöttél, hogy azt mondjuk, hogy "jajj te szegény szerencsétlen, úgy sajnálunk, minden oké lesz"?

Nem. Te tehetsz róla részben, és a te életedért te vagy a felelős, ideje lenne ezt már meglátni végre, és azt is hogy nem 1 embretől függ az, hogy jó író vagy-e.

Milyen témájú könyveket írsz? Fantasy? Sci-fi? mindkét fajtát szeretem :)

Pl, Stephen King sem a feleségétől lett híres, mert mondjuk a feleségének tetszettek a könyvei... nem. Azért, mert kiadta, és marha sok ember olvasta.


S ne feledd, nem 1 embertől függ a TE életed... miért adod át másnak a döntést saját MAGADRÓL?!

2014. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly???
2014. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sci-fi-t írtam, pontosabban blogon, de már nem tudtam tovább folytatni, mert már nem volt ingerenciám. Most egy Doctor Who fan fictionon dolgozok, meg egy másik sci-fin, ami nem ilyen űrhajós/idegen lényes és bolygós cucc. A jelenkorban játszódik és a multiverzum elméletre épül.
2014. jan. 5. 09:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Személy szerint jobban bejönnek az egyedi dolgok.Ezek a fan cuccok,és már a 10000x olvasott témák nem igazán..
2014. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Magánkiadásban bármit ki lehet adni, próbáld meg.

Előttem szólókkal egyetértek, nehogy már attól az illetőtől függj, aki akkor felnézett rád, most pedig nem és akkor mi van? Majd lesz más, aki értékel... Tudom hogy fáj de ennyire nem szabad hgoy fájjon.

2014. jan. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is szeretek fanfiction-öket olvasni, sőt szoktam írni is, de aki ebbe belevág, azt tudja hogy van ezer és ezer írótársa, ugyanabban a témában. Ettől még nem tartom magam írónak, te se vagy az, teremts újat ami tetszik a közönségnek és akkor talán kezdő írónak számítasz.
2014. jan. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!