Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy lehetnék értelmesebb?

Hogy lehetnék értelmesebb?

Figyelt kérdés
Nem vagyok buta csak ha beszélgetünk társaságban akkor gondolkodnom kell hogy mit mondjak, jót e mondok, nem jönnek a szavak a számra, van a Berki Krisztián olyan összeszedett nemsokat gondolkozik semmin, nem rá szeretnék hasonlitani csak mint pl ő, nemtudom hogy mit kellene csinálnom

2014. febr. 27. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell a beszédet is, mint minden mást az életben. Próbálj minél többet megszólalni emberek előtt és majd jönni fog, persze nem árt olyanok között kezdeni, akik a barátaid és nem nevetnek ki, ha bakizol eleinte.
2014. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Valszeg feszült vagy és emiatt akadozik a gondolkodásod, a beszéded.

Berki pont ebben erős, h pont leszarja mindenkinek a fejét.

2014. febr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nektek! Probálok minnél többet csak van amikor beszélgetek es nem jut eszembe egy szó, vagy nem tudom a jelentésèt és igy elég kellemetlen, de probalkozok :)
2014. febr. 27. 22:41
 4/10 anonim ***** válasza:

Olvass többet, próbálj meg az aktuális meg az állandó vita témákban képben lenni.

Így nagyon nem tudnak megfogni, hiszen újat nem fognak neked tudni mondani.

2014. febr. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Olvass többet, próbálj meg az aktuális meg az állandó vita témákban képben lenni.

Így nagyon nem tudnak megfogni, hiszen újat nem fognak neked tudni mondani.

Jah és ne felejtsd el, h a te véleményed is annyit ér, mint bármelyik fa. sz szopóé:)

2014. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gábor1992 válasza:
100%
Az önbizalom az alapja az egésznek. Ha az van, akkor 70-es IQ-val is életteli, pörgős párbeszédet lehet folytatni. Az édes élet jelenetei pedig előre meg vannak tervezve, ott a berkinek már nem kell sokat agyalnia hogy mit mondjon :) Értelek amúgy, mert régebben nekem is ebben a cipőben jártam, sőt sokszor teljesen értetlenül álltak az ismerőseim is hogy én velem meg mi van, mér nem mondnok semmit, miközben azon agyaltam hogy mi frappánsat bökhetnék be. De tudod nem is arra kell koncentrálni hogy az ember mit mond, sőt megszólalni sem kötelező, a szavak a kommunikáció kb 7%-át teszik ki. Ha más nem segít, belső párbeszédedben(amit magadban gondolsz) egyszerűen csak figyeld meg a környezetedet, az emberek reakcióit és hangolódj rájuk. Ez a feloldódás, utána már lehet hogy a hangod is meg fog jönni.
2014. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ahogy előttem írták, olvass többet, legyél nyitott minél több témára, alakíts ki a saját véleményedet. Kb. ennyi...
2014. febr. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!!!
2014. febr. 28. 08:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Épp azt akartam írni pont, mint a 4-es, 100%-ban egyetértek vele. Minden nap adj magadnak 30 perc.-1 órát min., hogy kicsit olvass napi sajtót, de ne éppen bulvárt, hanem egészségről, világhírekről, gazdaságról, kis politikáról. Ezekről társaságban mindig lehet beszélgetni, csak fel kell hozni, de azt is nézd már meg, hogy milyen társaságban hozod fel a komoly témákat ...

S neked meg ne az olyan bunkó h..lyegyerekek legyenek már a példáképeid, mint az a banba p..fájú berki. Inkább egy olyan fickó, mint Gyurta Dani, Cseh Laci, vagy akármelyik sportoló, vagy színész, régi vagy mai irodalmi alakok, híres írók-kültők, stb. Nagyon termékeny volt a magyar kultúra a XX.sz.ban, tessék ezeket zabálni és ilyen társaságokat keresni, vannak fiatalok is bőven ilyen helyeken. Sokkal többet gazdagodsz ezekkel a témákkal, mint Berki + a semmirekellő botrányhősök. Vasárnaponként pedig, amikor az Édes Életben megy az a mamlasz berki, akkor azonnal kapcsolok is át a Duna TV-re, vagy M1-re, sokkal érdekesebbek.

2014. febr. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem a Példaképem Berki, csak itt ö jutott eszembe, hogy mikor nèzem akkor nemgondolkodik semmin hanem zsigerböl minden. Koszonom a valaszt!
2014. febr. 28. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!