Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meglehet még menteni ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meglehet még menteni ezt a kapcsolatot vagy értelme nincs?

Figyelt kérdés

A barátommal majdhogy 2 éve együtt vagyunk. Az utóbbi hónapokba nagyon megy a vita. Mindennap összeveszünk valamin, ami persze tök lényegtelen dolog. Azt mondja, hogy un és hogy ne lógjak a nyakán. De mégis mit tennék ha imádom? Mindig vele akarok lenni, én miért nem érzem azt hogy unom? Na mindegy. Szokta említeni, hogy csúnya vagyok senkinek se kellek. Pedig szerintem rohadt szép vagyok, .Másként miért van velem? Mindig mondja, hogy szakítsunk. Ma pl azt mondta hogy már nem szerelmes, az elején az volt de ő már nem érzi, ha megsértődök hanem. Persze én onnan csak ültem és nem szóltam hozzá. Majd kis idő múlva, elkezdett hülyéskedni hogy nevessek. Befeküdtem az ágyba és hátat fordítottam míg ő gépezett, kiment egy kis időre majd mintha kicserélték volna, mellém bújt és megpuszilt, azt mondta hogy szeret, csak néha úgy érzi nem túl sok vagyok neki, levegőre van szüksége. Kérdeztem hogy szerinted 2 év múlva is ugyanígy együtt leszünk? A válasza: áá nem. Rá néztem és ő azt mondta nem tudom. Mondom de én akarom, tudod megígértük. (én se tudom biztosra hogy mi fog történni, de legalább mondaná azt amit akarok hallani. Én nagyon imádom fogalmam sincs mihez kezdek ha azt mondja hogy tényleg vége. :(

Mit tegyek hogy ne legyen vége??

Én 18 ő 19


2014. febr. 25. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Azért az egódból neked sem hiányzik egy darab se.

Egyébként nincs értelme.

2014. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
aranyos vagy :) de ne aggódj ne mutasd ki neki , hogy mennyire szereted ne fuss utána mert ki fogja használni . Amiket mond , hogy ne lógj a nyakán néha engedd el a barátaival havi 1 szer - 2 szer bulizni vagy du tán találkozhasson a barátjával stb :) ( hidd el tudom miről beszélek) azon pedig mond , hogy változtasson , hogy ilyeneket mond , hogy úgy érzi nem szerelmes beléd stb mert ez tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat .... én ezt ugyanígy átéltem és szakítás lett a vége szóval fogadd meg a tanácsom :) ha valami nem tiszta írj levélbe válaszolok rá
2014. febr. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Agyf aszt kapnék ilyen lánytól. Látszik rajtad, hogy társfüggő vagy és rátelepedsz a másikra. Hogy lehetne ilyet megígértetni másikkal meg tudni előre, hogy ugye 2 év múlva is együtt leszünk? Komolyan, 18 éves vagy, látszik is...:D
2014. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ilyen a felfogásom. Megfogadtam kicsinek, hogy nekem az első barátom marad örökre, mert én nem akarok több fiút. Csak egyet. Megérted -megérted, ha nem így jártál.

Köszi a válaszokat:)

2014. febr. 25. 21:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy dolog, hogy mit akarsz. Attól még az élet hozhat teljesen mást, és általában így is szokott lenni. Nem kívánok neked rosszat, de nagyon álomvilágban élsz, ha azt hiszed, majd az első szerelmeddel maradsz örökre. XD
2014. febr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Elfelejtettél felnőni! Az élet nem habostorta, nem az az értelme, hogy folyton a párunk nyakán lógunk. Így tényleg könnyű megunni valakit.
2014. febr. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Csak azért akarod, hogy ne legyen vége, mert te ilyeneket találtál ki?

Ne élj már álomvilágban! Az élet nem úgy működik, hogy eldöntesz valamit és az úgy lesz, főleg, hogy nem csak rólad van szó. Ilyen hozzáállással konkrétan lesz*rod, hogy a másik mit szeretne, milyen egyáltalán a kapcsolatotok, ráerőlteted, hogy veled legyen, mert te kicsinek ilyeneket találtál ki. Nem mondom, mások is gondolnak ilyeneket olyan korban, csak idővel kinövik és kilépnek a való világba.

Amiket eddig leírtál, abból nekem annyi jött le, hogy egy akaratos, beképzelt hisztérika vagy, így nem is csodálkozom, hogy a barátod így "védekezik", de azon sem, hogy inkább szakítana veled...

2014. febr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, azért nem biztos, sok ismerősömnek az első szerelme a felesége, vagy éppen a férje úgy hogy nem szakítottak, csak néha összekaptak, erre ugye nagyon nagyon kicsi esély van hogy annyira kijössz a legelső szerelmeddel hogy vele halj meg, amúgy ne lógj a pasid nyakán hagy neki egy kis teret, ha szereted meg fogod érteni, vagy akkor tuti nem maradsz vele "örökre"
2014. febr. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hát sajnos ez tény hogy kényes vagyok, de ő ezt szerette bennem mindig. Nem értem, miért vagytok kiakadva ezen a szón hogy örökre?:D Létezik ilyen hogy valakik örökre együtt maradnak.
2014. febr. 25. 22:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Óó hát nálunk is detto ez volt a volt barátnőmmel... ment a sok "örökké", "te vagy nekem az első és az utolsó", "nincs rajtad kívűl más pasi a földön" stb... hát persze, már 7 hónapja szakítottunk. ;)
2014. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!