Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van ertelme folytatni vagy zarjuk le ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sziasztok,tanacsot szeretnek kerni.Masfel eve vagyunk egyutt a parommal,de kb 4,5 eve ismerjuk egymast. o 26,en 24 eves vagyok,sajnaos latom rajta es mondta is h egyaltalan nem erdekli most az h osszekoltozzunk,vagy h megkerje a kezem. es ezzel nagyon megbantott. azt mondta h o meg ezt nem akarja.gondolkodasi idot adtam magamnak mert igy nem mehet tovabb,csak egymas idejet vesztegetjuk el igy. o maskepp gondolkodik mint en errol a temarol. Elfogadnak egy par jo tanacsot...koszonom!
2013. nov. 4. 09:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hová rohansz?
2013. nov. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
sztem 24 evesen mar ideje lennem elgondolkodni a jovorol es a csaladrol.
2013. nov. 4. 09:33
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Elsőnek van igaza, mire ez a nagy sietség? :) Másfél év az még semmi, majd ha már évek óta bírjátok egymás mellett, na, akkor jöhet a házasság. Felesleges gyarapítani a válások számát elhamarkodottság miatt.
2013. nov. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
de legalabb ha latnam rajta h igenis szeretne velem csaladot es erdekli is,de semmi. azt mondta h ot egyenlore ez most nem erdekli.
2013. nov. 4. 09:36
 5/20 A kérdező kommentje:
Gondolkodasi idot adtam magamnak,nemtudom h lezarjam ezt a kapcsolatot v folytassuk ugyan igy...
2013. nov. 4. 09:37
 6/20 anonim ***** válasza:
68%
A fiúk mások. 26 évesen nagyon kevés fiú szájából hallhatod azt,hogy szeretnék veled (vagy mással) családot, vagy hogy házasodjunk össze. Meg nekik van is bőven idejük, nekik nem ketyeg az óra. Én megfigyelném,hogyan viselkedik gyerekek körében, séta közben pl. hogyan néz a családokra, apukákra, sokat elárul az arckifejezés.
2013. nov. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
amugy minden rednbe van koztunk de ha nincs mire alapozzak nem eri meg fojtatni...ti mit tennetek a helyemben?
2013. nov. 4. 09:40
 8/20 anonim ***** válasza:
26 éves korban a legtöbb pasi baromira nem akar még megházasodni, vagy gyereket vállalni. Ha neked ez annyira fontos, lehet hogy ideje mást keresni...
2013. nov. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
imadja a gyerekeket,es ok is imadjak ot! plane a novere ket kis aprosaga!
2013. nov. 4. 09:41
 10/20 A kérdező kommentje:
de ezt meg ensem akarom! legalabb annyi h megkerje a kezemet v hogy osszekoltozzunk..gyereket meg nem szeretnek..de ha nincs kivel tervezzem a jovomet ez igy nem fog menni..:(
2013. nov. 4. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!