Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Akik (főleg lányok) 5-10...

Akik (főleg lányok) 5-10 percenként felmennek Facebookra, mégis MI A MÉNKŰT chatelnek ott, hogy évek alatt sem unják meg az állandó ott levést?!

Figyelt kérdés

Ha nem inged, nem veszed magadra, ne sértegess tök fölöslegesen. Kösz.


Témához visszatérve, el nem tudom képzelni, MIT és MIRŐL lehet a barátnőkkel/barátokkal ott beszélni, de egy csomó emberke van (főleg lányoknál vettem észre), akik ilyen embertelenül gyakran 5-10-15 percenként mennek fel Orcakönyvre. És nem posztolnak, de nem ám, tehát nem tevékenykednek ott semmit, mert azt rögvest látnám, így kizárásos alapon MARAD A CHAT. 5 percenként.


PLUSZ(!) még van mikor a csevegés mellett óráig/órákig folyamatosan fent is vannak pl. esténként - gondolom tovább pletykálni.


Félreértés ne essék:


NEM azzal van bajom, hogy vannak akik folyton fent vannak chatelni, azzal sincs gond, hogy kivel csacsognak annyit, amit nem értek az az, hogy:


Hogy nem unják meg? Hogy nem fogynak ki a témából? Mit lehet olyan irgalmatlan sokat hujj-de-érdekfeszítő dolgokról beszélni, hogy KÉTPERCENKÉNT FENT KELLEJEN HOZZÁ LENNI???!!! Gépen, mobilon, mindegy.


Ilyesmikre szeretnék válaszokat kapni.



2014. ápr. 6. 11:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Akik folyton a FB-on vagy más fórumokon lógnak azok függők - leginkább kapcsolatfüggők és RETTENETES anyahiányuk van. Akár férfiak, akár nők.


Mivel a mai tizen-huszasok szülei voltak a 70-es évek elhagyott kulcsos gyerekei, nem is csoda, hogy nem kaphattak anyai szeretetet és törődést azoktól, akik maguk sem kaptak semmit. Aki pedig nem kapott semmit, attól nehéz bármit követelni - különösen igaz az az érzelmek terén.

2014. ápr. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Csak halkan jegyzem meg, hogy attól, mert be van lépve, még nem biztos, hogy folyamatosan chatel...nekem is megy a gép ha itthon vagyok (onnan szól a rádió), s a skype mindig megx, hogy ha anyukám jón észrevegyem. Attól még nem csetelel folyamatosan, csak be vagok lépve
2014. ápr. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ha be vagyok lépve facera, néha random időközönként azt mutatja, hogy kilépek, vagy átmentem telefonra. Ezt már több ismerősöm is mondta, szerintem a nettel lehet valami. Az ismerőseidnél is lehet, hogy ez a probléma.
2014. ápr. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!