Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Velem miért nem tudnak, vagy...

Velem miért nem tudnak, vagy akarnak elbeszélgetni úgy az emberek, ahogy mindenki mással?

Figyelt kérdés

Ha akárkihez odamegyek beszélgetni, iskolában pl. mindig az van, hogy ott állunk, aztán én kérdezek valamit, vagy mondok valamit, ő idenyög valami választ, aztán a beszélgetés meg is szakad. De ha esetleg még nem, akkor is a másik csak arra vár, hogy én mondjak valamit, ő az istenért nem hozna fel valami témát, és lenne bőbeszédűbb.

Ez van interneten is, ott is csak én irkálok a másiknak, a kifogás többnyire az hogy "nem tudok mit írni" vagy "nem érek rá" szóval ezek a sablon szövegek.

Velem miért nem tud sehol, senki úgy elbeszélgetni, ahogy a többi emberrel?

Az lehet az oka, hogy visszahúzódó vagyok valamennyire? (Bár azért annyira nem, ha próbálok ismerkedni.) Vagy a túlzott komolyság?


2014. jan. 22. 15:53
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
17/F
2014. jan. 22. 15:53
 2/12 anonim ***** válasza:
a suliban több emberrel is igy van? vagy csak egy valakivel? az internet nem mérvadó. olyan nincs hogy valakivel senki nem akar beszélni.
2014. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ne az interneten akard már lemérni a "beszélgetéseket"! Az igazi kapcsolatok számítanak.
2014. jan. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ti meg vegyétek észre a szövegem első felében amit írtam.
2014. jan. 22. 16:07
 5/12 A kérdező kommentje:
A valóságbeli dolgokkal kezdtem a leírást.
2014. jan. 22. 16:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Én ara is válaszoltam vagyis kérdeztem hogy több emberrel is probálsza suliban kapcsolatot termeteni avgy csak egyel? mindneki igy viselkedik személyesen amit irtál? (elsö voltam)
2014. jan. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mindenki azt csinálja
2014. jan. 22. 16:25
 8/12 piriiiiii ***** válasza:

Sok ember idióta... és nem tudnak egy normális témát sem. Nem beszélnek. Csak a hülyeségről...

Mit értesz túlzott komolyságon?

2014. jan. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyre inkább ezzel találkozok,és most a melóhelyen is kb 5-6 emberhez odamentem igy,meg 1 csajhoz csajozni :D,de az is csak les-néz,meg nem szólalna egy szót magától,egyszerüen hihetetlen,pedig nem egy playmate,hihetelen....24/F
2014. jan. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nyilván nem vagy jó társaság
2014. jan. 23. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!