Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan segíthetek embereknek?...

Hogyan segíthetek embereknek? 17/f

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy szeretnék segíteni embereken. De mikor jobban belegondoltam, nem igazán tudom, hogy hogyan. Valami ingyen-munka félére gondoltam, vagy hasonlóra, amivel segíthetek közvetlen embereknek.


Ötleteket/véleményeket várom. :)

Kecskeméten lakom.



2014. ápr. 18. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Mi vagy te? Mindenható Alexandrosz? :)
2014. ápr. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon sok önkéntesmunka van szerte a neten. Elég könnyű "elcsípni" őket, és sok új barátságra is szert tehetsz közben.
2014. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg lehetsz mentőtiszt/orvos/ápoló. Életeket mentenek. Vagy tűzoltó. Már ha hosszabb távra gondolod. :D
2014. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az önkéntesmunkákat nem neten kell űzni.:P Tudom, a hirdetésekre gondoltál, de hazánkban valahogy ennek nincs akkora keletje. Külföldön sokkal inkább.
2014. ápr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hirdetésekre gondoltam, bocsi. :)
2014. ápr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Egerecske12 válasza:
Én is kecskeméti vagyok :) És sok barátom önkénteskedik szóval itt van mit tenni :P pl elmehetsz hajléktalan szállókba vagy ilyesmi
2014. ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Indulj el tanulmányi úton a terapeutaság felé. Pont döntési helyzetben vagy. Mondjuk nem könnyű bekerülni. Telefonos lelkisegély-szolgálat később, de már most jelezd az igényedet és talán felkarol egy csapat. Hallgasd meg az embereket. Vannak, akiknek nem fontos, hogy megértik-e őket. Aztán ahogy hallgatod őket, egyre többet és többet tanulsz, többet is tudsz segíteni majd. Az ilyen egy küldetéstudat és kikapcsolhatatlan. Nem sokakban van meg, de akikben igen, azokban örökre bennük is marad. Örülök, hogy ilyen kérdést is olvasni itt!
2014. ápr. 23. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!