Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az osztályban mindenki engem...

Bombalomba kérdése:

Az osztályban mindenki engem rúg, (melegnek csúfólnak), dobálják a cuccaimat és mindenből kiközösítenek. Hogyan lehetne ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 19:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Az alfafimektöl meg fogsz szabadulni, nyugi. Én nálam úgy volt hogy 5 októberében elkezdtem mutálni (évfolyamból elsőként). Ez volt az az idő ahol kialakult a szexualitásom nagy része. Hát 6-ban osztálytársaimnak is el jött ez az idő hogy kialakuljon a szexualitásuk és ilyenkor az ember biszexnek nevezhető mert tudat alatt minden szexualitásba "bele kóstol" hogy rájöjjön neki mi való. Le fognak téged nagy ívben tojni mert sokkal jobban érdekli majd saját maga. (ez természetes dolog) Meleg létemre vicces volt látni hogy akár egyik fiú megmarkolja a másik seggét. Felteszem én vagyok az osztályban egyedül NEM hetero mert a mai napra ilyen egyáltalán nincs. Nem tudom hányadikos van de kb 5-6 között el fog majd múlni náluk ez a hülyeség.
2014. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9. és a 11. szöveg ugyan az a téma, mind a kettő az enyém (közlöm félreértés elkerülése véget)
2014. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
6-os vagyok és hetero
2014. ápr. 22. 19:49
 14/20 anonim ***** válasza:

Sohasem fogják kinőni. Felnőtt korukban ugyanúgy megalázzák majd és bántják azokat, akiket gyengébbnek gondolnak.

Egy nyomorult szerencsétlen gyerek sincs, aki odanyújtaná a kezét Neked? Mi van a mai kölkökkel?

2014. ápr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Nem biztos, hogy ez a legjobb megoldás, de a leggyorsabb.... Szerintem menn el másik iskolába..... az én ismerősömmel is ez volt és most megy el másik iskolába... nembiztos, hogy máshol jobb lesz de próba szerencse :)
2014. ápr. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Bocsi menj!
2014. ápr. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
Szia! Hülyeség ezzel a a dologgal többet foglalkozni, próbáld meg megbeszélni a szüleiddel, hogy váltsatok iskolát, még ha körülményes is. Ne halgass senkire aki azt mondja, hogy akár még egy hetet bírj ki itt, nem kell!
2014. ápr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Íratkozz át felnőttképzésre.
2014. jún. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, most olvasom csak, hogy 12 éves vagy. Menj le az igazgatóiba és panaszkodj. Velem is mindig ezt csinálták. Lúzerztek stb, még rugdostak is, aztán meg felnőttként irigykedtek, mert én lettem a jobb, ők meg maradtak azon a szinten. Az igazgatóiba menj le és panaszkodj állandóan. Még akkor is, ha már zavarja az igazgatót, na akkor tennie kell majd valamit. Nálam pénzbírságot szabtak ki rájuk és utána hozzám se szóltak.
2014. jún. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nah, úgy látom, hogy itt elő kell venni a leszaromtablettát, és a párnát. Vezesd le a dühödet. Nevezz ki egy dobozt leszaromtabletta doboznak, tegyél bele cukorkát, csokit, a kedvenc nasijaidat. Ha dühös vagy, egyél egyet, tereld el a figyelmedet. Utána fogj egy párnát. Tedd le az ágyra, és üsd teljes erőből! Ahogy csak bírod. Ha elfáradtál, hagyd abba. Hidd el, sokkal jobban fogod érezni magad. Ha még van benned szusz, vagy düh, vegyél jó nagy levegőt, és fogd a párnát az arcodhoz szorosan. És a legjobb rész: ordíts a párnába, ahogy csak a torkodon kifér. Remélem, segítettem, sok sikert!:-)
2015. aug. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!