Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ez álszerénység? Mire jó?

Ez álszerénység? Mire jó?

Figyelt kérdés
Rengeteg ember, aki mutat nekem valamit,ami jó lett,(például egy rajz vagy vers) azt mondja, hogy "de szar lett", mégis felteszi oldalakra, és véleményeket kér, ha rosszat írnak esetleg, akkor teljesen magába esik, vagy durva lesz. Vagy a szép alakú, vékony hányok a nem létező hájaikról panaszkodnak. Nem egyszerűbb szerényen megköszönni az "alkotást"?

2014. máj. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondogatja, hogy rossz, mert azt akarja, hogy te ellentmondj, és dícsérd az alkotást. Így, amikor mások rámondják, hogy rossz, megsértődik, mert ő valójában a dícséretet akarta volna kivívni azzal, hogy nem jónak nevezi.
2014. máj. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézed a kérdéseket, ha valaki úgy teszi fel a kérdést, hogy nagyon csúnya vagyok? akkor megvédik, ha pedig úgy, hogy jól nézek ki, mi? 10ből hány, hát az megnézheti mit kap:D Fordított pszichológia meg csordaszellem.
2014. máj. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem például tényleg nem tetszenek az alkotásaim, szerintem van hova fejlődnöm. Azért rakom ki mégis oldalakra, hogy építő jellegű kritikákat kapjak. Nem csak annyit várok, hogy "tök jó lett", vagy "tök szar lett", hanem konkrétan, hogy mi benne a jó, vagy mit kéne máshogy csinálnom.
2014. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak maximalisták. Nekem sem tetszik az alakom mégis mindenki ámul rajta.


Tudod tipikusan mikor a szép göndör hajú lány utálja a haját de mindenki megnézi,hogy milyen jó.

2014. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem az embereken és rohadt idegesítő. Ha meg valaki önbizalmat mer mutatni, azt meg lehúzzák.
2014. máj. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat !
2014. máj. 11. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!