Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ilyen magatartáson miért kéne...

Ilyen magatartáson miért kéne változtassak, főképp ha nem érzeném jól magam úgy?

Figyelt kérdés
12.-es vagyok, még van egy hónapom aztán érettségi (erdélyi vagyok). Jelentkeztem egyetemre külföldre, de egyre jobban érzem hogy ki fogom magam csinálni ott a magamnak való magatartásom miatt. Én szeretem a csendet, nem vagyok egy party arc típus, de ahogy látom milyen osztálytársaim lesznek, és már mennyi party-ban akarnak részt venni... Nem tudom. De ugyanakkor nem érzem magam vétkesnek hgoy én ilyen vagyok. Baj ha csendes az ember és komolyabb? Vagy ezt a fiatalok miért nem tolerálják? Miért csak az állandó bulizásból áll az élet? ...

2014. máj. 11. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen nem lesznek már osztályok, maximum tankörök úgy gondolom, nem lesz olyan megszabott a közösség és az évfolyamtársaid között biztosan lesznek még hozzád hasonló visszafogottabb emberek is, akikkel jobban kijössz majd és nem fognak piszkálni a bulizósak sem, nem fog ott már senki ezzel foglalkozni, mindenki a maga dolgát fogja csinálni.
2014. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Warren Scott válasza:

Az osztálytársak teljesen másként viselkednek mint a tanulók az egyetemen.

Ez se nem jó, se nem rossz.

Egy osztály lehet összetartó, míg ugyanezt nehéz megvalósítani eltérő órákkal rendelkező tanulók között ezért inkább "klikkesedés" van érdeklődési kör és viselkedés szerint.

Pont ezért valószínű, hogy találni fogsz hozzád hasonló embereket.

A jelenlegi osztálytársaid alighanem azért "nem tolerálják" a viselkedésed, mert más vagy mint ők, és mivel kilógsz az számukra elfogadható viselkedésből, könnyű célpont vagy.


Tarts ki az egyetemig, ott más lesz a helyzet, bár ott is lesznek "party arcok" és nyugisabb emberek, de szerencsére nem lesztek egy közösségbe kényszerítve.

2014. máj. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!